هوروسکوپ ۲۰۲۰ تارس:درجه‌بندی پیش‌بینی‌های سالانه:
بررسی کلی:✔️✔️✔️
هوروسکوپ عشق:💖💖
هوروسکوپ شغل:💼💼💼💼💼
بیشترین سازگاری در ۲۰۲۰ با:خرچنگ
بهترین ماه:دسامبر
بدترین ماه:ژولای

 

ماه های ۲۰۲۰:آنچه برای تارس دارد:درجه بندی آسترولوژی:
ژولایزمان استراحت
آگوستتصمیمات ناگهانی اتخاذ خواهد شد⭐⭐
سپتامبردرام روابط
اکتبرخودتان را در اولویت قرار دهید⭐⭐
نوامبرقبل از انجام دو بار فکر کنید⭐⭐
دسامبریک ماه عالی!⭐⭐⭐⭐⭐

 

 

 

تأثیرات سیاره‌ای ۲۰۲۰ روی تارس‌ ها:

۴ سیاره قرار است به شکلی مثبت سالتان را تحت تأثیر قرار دهند.

  • ژوپیتر در کپریکورن برایتان موفقیت به ارمغان می‌آورد.
  • سترن و پلوتو عزم شما را دوچندان می‌کنند.
  • اورانوس به شما تغییر و غافلگیر کردن مردم را القا می‌کند.

 

هوروسکوپ نیمه‌ی دوم۲۰۲۰

برای تارس ‌ها

از آنجا که اورانوس در ۲۰۱۸ وارد نشان شما شد، شما احساس می‌کنید مانند یک فرد کاملاً جدید هستید. اما از بسیاری جهات شما هنوز در همان دوران قدیمی زندگی می‌کنید. چقدر دیگر باید منتظر بمانید تا تغییر واقعی اتفاق بیفتد؟

ونوس یک زمان بسیار طولانی را در دوقلو می‌گذراند ( ۳ آوریل – ۷ آگوست ). ونوس از ۱۳ می تا ۲۴ ژوئن در همین نشان برگشتی شد و به شما فرصتی داد تا روی بیشترین عشق، ارزش و علاقه در زندگی تأمل کنید. اگر برخی از این چیزها تغییر کردند تعجب نکنید!

تارس‌ها امسال را در آغوش بگیرید، شما در حال تحول هستید. امسال، تاثیرات در تمام مناطق زندگی‌تان رواج دارد. هیجان‌انگیز است، اما می‌تواند همچنین برای شما و هرکس دیگری  گیج‌کننده باشد.

هر دو چالش‌های درونی و بیرونی در نیمه دوم سال بوجود می‌آیند، به ویژه زمانی که مارس در قوچ برگشتی می‌شود ( ۹ سپتامبر – ۱۳ نوامبر ). با قرارگیری مرکوری در مخالفت آن در نشان ترازو، ممکن است استرس و عصبانیت‌تان به خروش آید، آرامش‌تان را حفظ کنید. بهتر است این انرژی را در جهت اقدامات مثبت صرف کنید.

انرژی‌ گرفتگی‌هایی که گذشت و همچنین پیوند سه‌گانه‌ی ژوپیتر/ پلوتو که آخرین آن در ۱۲ نوامبر اتفاق می‌افتد، به احتمال زیاد در پویایی خانواده‌تان (خواهر و برادر و قوم نزدیک ) نقش خواهد داشت. این روابط برای بررسی و تعمیرات اساسی در ۲۰۲۰ برجسته هستند.

تارس‌ها، محدودیت‌های خانوادگی ممکن است همیشه باشد، اما آن‌ها نباید شما را محدود نگه دارند. همچنان که به رشد و تکامل خود ادامه می‌دهید، خانواده‌تان نیز برای این تکامل به چالش کشیده خواهند شد – چه دوست داشته باشند چه نه!

 

هوروسکوپ ۲۰۲۰ تارس