هوروسکوپ ۲۰۲۰ خرچنگ:درجه‌بندی پیش‌بینی‌های سالانه:
بررسی کلی:✔️✔️✔️✔️
هوروسکوپ عشق:💖💖💖
هوروسکوپ شغل:💼💼💼💼💼
بیشترین سازگاری در ۲۰۲۰ با:تارس
بهترین ماه:دسامبر
بدترین ماه:می

 

ماه های ۲۰۲۰:آنچه برای خرچنگ دارد:درجه بندی آسترولوژی:
ژولایسخت نگیرید⭐⭐
آگوستخورشید بر شما می‌تابد⭐⭐⭐⭐
سپتامبردرام در زندگی عشقی شما
اکتبرنگذارید فشار به شما وارد شود⭐⭐
نوامبربهترین کار این است که از دردسر دوری کنید⭐⭐
دسامبرموفقیت در راه است!⭐⭐⭐⭐

 

تأثیرات سیاره‌ای ۲۰۲۰ روی خرچنگ‌ها:

۵ سیاره نقش اصلی را در سال ۲۰۲۰ بازی خواهند کرد. سیارات زیر بر روحیه شما و رویدادهای آینده زندگی‌تان تأثیر خواهند گذاشت.

  • ژوپیتر، سترن و پلوتو شما را برای سفر، در یک ترن هوایی سوار می‌کنند.
  • اورانوس به شما آزادی بیشتری می‌دهد.
  • نپتون مهربانی و درک شما را افزایش می‌دهد.

 

هوروسکوپ نیمه‌ی دوم ۲۰۲۰

برای خرچنگ‌ها

خرچنگ‌ها ‌بیش از هر نشان دیگری، شما تحت طلسم الهه ماه هستید و امسال او جادوی ماه را دوبرابر می‌کند. با خورشیدگرفتگی ۲۰ ژوئن که پشت سر گذاشتید و ماه نوی ۲۹ درجه در ۲۰ ژولای – شما شانس بزرگی برای موفقیت شخصی خود در ۲۰۲۰ دارید. (این برای شما خوشبختی است که مرکوری اولین برگشتی‌اش را در نشان شما آغاز کرد!)

مرکوری امسال زمان زیادی (۲۸ می – ۴ آگوست) را در نشان شما می‌گذراند. بینش عاطفی‌تان را به سطح دیگری برسانید. احتمال دارد راهنمایی و نظرات هوشمندانه‌ی دیگران را انتخاب کنید اما نمی‌توانید هدفتان را روی آنها طرح‌ریزی کنید.

نود جنوبی در کماندار است، رهایی ازعادات قدیمی ممکن است سخت‌تر باشد. فعالیت‌های خارج از خانه مانند پیاده‌روی یا فعالیت‌های رضایت‌بخش روح مانند یوگا را انتخاب کنید — هر آنچه شما را به خودتان بازمی‌گرداند!

سلامت روان و معنویات نیز امسال موضوعات مورد توجه شماست، نود شمالی در دوقلو است. ونوس نیز چهار ماه (۳ آوریل – ۷ آگوست) در آن نشان به سر می‌برد. خرچنگ‌ها اگر شما از قبل مدیتیشنی نداشته‌اید، ممکن است ۲۰۲۰ سالی باشد که شروع به پرورش یک زندگی درونی غنی‌تر کنید و یک رابطه عمیق‌تر و دوست‌داشتنی‌تر با خود داشته باشید.

هوروسکوپ ۲۰۲۰ خرچنگ