هوروسکوپ ۲۰۲۰ خوشه:درجه‌بندی پیش‌بینی‌های سالانه:
بررسی کلی:✔️✔️✔️✔️✔️
هوروسکوپ عشق:💖💖💖
هوروسکوپ شغل:💼💼💼
بیشترین سازگاری در ۲۰۲۰ با:لئو
بهترین ماه:دسامبر
بدترین ماه:ژانویه

 

ماه های ۲۰۲۰:آنچه برای خوشه دارد:درجه بندی آسترولوژی:
ژولایسبقت بگیر!⭐⭐⭐⭐
آگوستهمه چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت⭐⭐⭐⭐
سپتامبرسرت رو بالا نگه دار⭐⭐⭐⭐
اکتبرحواست باشه که به کی اعتماد می‌کنی
نوامبرستارگان بر شما می‌درخشند!⭐⭐⭐
دسامبرپایان عالی سال!⭐⭐⭐⭐

تأثیرات سیاره‌ای ۲۰۲۰ روی خوشه‌ها:

سیارات زیر بر به شما کمک می‌کنند تا از مردم عادی جدا شوید و اهدافتان را به انجام برسانید.

  • اورانوس شما را ترغیب می‌کند تا عقده‌ها و بغرنج‌های خود را فراموش کنید..
  • ژوپیتر، سترن و پلوتو وادارتان می‌کنند تا روی پای خودتان بایستید و ایده‌هایتان را گرانبار کنید.

 

 

هوروسکوپ نیمه‌ی دوم ۲۰۲۰

برای خوشه‌ها

پیوند بسیار جدی امسال (ژوپیتر/ پلوتو ۱۲ نوامبر) در خانه تفریح ​​و اوقات فراغت شما اتفاق می‌افتد. اما آنچنان سخت هم به نظر نمی‌رسد.

آن‌ها به شما خوشه‌ها می‌آموزند که با ساختار دادن به زندگی‌تان به شیوه‌ای که از خلاقیت، خودانگیختگی و شادی بیشتر حمایت کند مسئولیت خوشبختی خود را برعهده بگیرید. این به معنای رهایی از هرگونه ترس و قضاوتی است که شما را از کامل‌ترین زندگی‌تان دور نگه می دارد. این همچنین به این معناست که بیشتر به کودک درون‌تان “بله” بگویید. (اگر فرزندان کودکی دارید، آنها نیز برای این از شما تشکر خواهند کرد!)

خوشبختانه با وجود اورانوس در تارس در تمام سال، شما آسان‌تر ذهن و عادات خود را تغییر خواهید داد. مرکوری حاکم نشان‌تان امسال سه بار برگشتی می‌شود که بار آخر آن در عقرب و ترازو در ۱۳ اکتبر- ۳ نوامبر خواهد بود. وقت آن می‌رسد که افکار و اعتقاداتتان را دوباره بررسی کنید. بدون قضاوت- فقط اطمینان حاصل کنید که همان استانداردهای بی‌عیب و نقصی که برای دیگران انجام می‌دهید را برای خودتان اعمال کنید!

سلامتی شما منطقه دیگری است که امسال با ترانزیت سترن به آکواریوس (خانه ششم‌تان) شما را ترغیب می‌کند تا ذهن‌تان را باز نگه دارید. روندهای جدید سلامتی و تندرستی احتمالاً علاقه شما را برمی‌انگیزند، قبل از اینکه آن‌ها را در برنامه‌ی روزانه‌یتان بگنجانید، کمی وقت را صرف انجام دادن کارهای خانه‌تان کنید.

سترن در ۱۶ دسامبر به آکواریوس می‌رود. به دنبال آن ژوپیتر وارد می‌شود و در ۲۱ دسامبر با سترن دیدار می‌کند که یک پیوند عظیم انتظار می‌رود. با آغاز این چرخه ۲۰ ساله جدید، شما احساس خواهید کرد دوباره جوان شده‌اید!

هوروسکوپ ۲۰۲۰ خوشه