هوروسکوپ ۲۰۲۰ دوقلو:درجه‌بندی پیش‌بینی‌های سالانه:
بررسی کلی:✔️✔️✔️
هوروسکوپ عشق:💖💖💖
هوروسکوپ شغل:💼💼💼💼
بیشترین سازگاری در ۲۰۲۰ با:ماهی
بهترین ماه:آوریل
بدترین ماه:سپتامبر

 

ماه های ۲۰۲۰:آنچه برای دوقلو دارد:درجه بندی آسترولوژی:
ژولایتمرکز روی خودتان⭐⭐⭐
آگوستتصمیمات فوری می‌گیرید⭐⭐
سپتامبرپیچیده و بغرنج
اکتبربه نظر می‌رسد مشکلات شما را دنبال می‌کنند
نوامبرسختکوشی‌تان پاداش داده می‌شود⭐⭐⭐⭐
دسامبروقت آن است که به خودتان افتخار کنید⭐⭐

 

تأثیرات سیاره‌ای ۲۰۲۰ روی دوقلو‌ها:

۳ سیاره تأثیر مستقیمی بر سال شما خواهند داشت که خوشبختی و موفقیت بزرگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.

  • مارس و سترن عزم و ازخودگذشتکی شما را افزایش خواهند داد.
  • ژوپیتر تا پایان سال سختکوشی‌تان را پاداش خواهد داد.

 

هوروسکوپ نیمه‌ی دوم ۲۰۲۰

برای دوقلو‌ها

همه‌چیز در مورد شما دوقلوهاست – حداقل برای چهار ماه مجللی که ونوس در نشان شما سیر می‌کند!

از ۳ آوریل – ۷ آگوست، الهه عشق به شما کمک می‌کند تا عشق به خود را بیشتر پرورش دهید و با چیزهایی که زیبایی، لذت و ارزش را به زندگی‌تان جلب می‌کنند دوباره ارتباط برقرار کنید. آگاه باشید که هرچه قلبتان آرزو دارد، آن نیز شما را آرزو می‌کند.

حاکم شما مرکوری برای مدتی طولانی  (۲۸ می – ۴ آگوست ) در خرچنگ می‌ماند، شما به درون شهود و عواطف شیرجه‌ای عمیق می‌زنید. با بیان احساساتتان به دیگران راحت‌تر می‌شوید.

شما ممکن است برای انتخاب بین عقل و شهود احساس فشار کنید – اما دوقلوها، چه کسی می‌گوید شما نمی‌توانید هر دو را داشته باشید؟ نود شمالی به نشان شما آمده تا شما را تشویق کند که به این دوگانگی هدایت شوید و از آن لذت ببرید. با کنجکاوی و ذهن باز خود به گفتگوی درونی خود نزدیک شوید.

این کنجکاوی معروف مثل همیشه سیری ناپذیر است و امسال فرصت‌های جالبی برای شما وجود دارد که بتوانید هم از نظر شخصی و هم حرفه‌ای به اکتشاف بپردازید. با این وجود، حفظ تعادل در کار، تفریح و استراحت بسیار مهم است.

از آنجا که مرکوری بین خانه‌های تفریح (ترازو) و کار (عقرب) شما شروع به عقب و جلو رفتن می‌کند، نیاز به استراحت ممکن است نادیده گرفته شود. اما مخالفت مرکوری و مارس برگشتی ( ۱۳ اکتبر – ۳ نوامبر ) به شما یادآوری می‌کند که وقت آن است که ترمزها را روشن کنید.

نکته مهم این است که بر حفظ انرژی خود متمرکز شوید و پراکنده نباشید. می‌تواند به معنای تغییر برخی برنامه‌ها، رها کردن برخی پروژه‌ها یا صرفاً گفتن “نه”، به منظور اولویت داشتن سلامت و رفاه شما باشد. ماه‌گرفتگی ۳۰ نوامبر در نشان خودتان، شما را در رهایی از آنچه دیگر به شما خدمتی نمی‌کنند، پشتیبانی خواهد کرد.

هوروسکوپ ۲۰۲۰ دوقلوها