پورتال لیونزگیت ۸۸ به وسیله‌ی نامرولوژی ۸/۸، خورشیدی که در حال رسیدن به اوج فصل لئو است و ستاره‌ی سیریوس در حال طلوع، فعال شده است. این ترکیب انرژی یک پورتال کهکشانی را می‌گشاید که اجازه می‌دهد انرژی ارتعاشی بالایی به زمین ارسال شود، که همه ما می‌توانیم با آن تنظیم و وصل شویم.

پورتال لیونزگیت ۸۸ در روز ۸ از ماه ۸ اوج می‌گیرد، اما احتمالاً ما جریان انرژی آن را قبل و بعد از این تاریخ نیز احساس خواهیم کرد.

در نامرولوژی، روز ۸ از ماه ۸ یک زمان بسیار معنوی و پربار است.

شماره ۸ از ابدیت نمایندگی می‌کند – روح لایتناهی که ما هستیم و سفر نامحدودی که در پیش داریم. قسمت همیشه آگاه روح‌مان را نمایندگی می‌کند. روحی که زنده است و مد‌‌ت‌ها پس از این تجسد زندگی خواهد کرد.

۸ همچنین عددی است که به فراوانی، قدرت و قلمروهای بالاتر آگاهی مرتبط است و ۸/۸ را به یک زمان فوق العاده قدرتمند برای شارژ و پاکسازی انرژی‌مان برای دریافت تبدیل می‌کند.

 

لیونزگیت نه فقط مربوط به نامرولوژی بلکه به آسترولوژی نیز مربوط است و خورشید را در قله‌ی نشان تحت حاکمیت خود لئو و ظهور ستاره سیریوس درگیر می‌کند.

سیریوس یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های آسمان است و به عنوان خورشید معنوی ما شناخته می‌شود. در حالی که خورشید زمینی ما دنیای جسمی‌مان را که یک توهم است روشن می‌کند، خورشید معنوی ما حقیقت روح جاودانه‌ی ما را روشن می‌کند.

باستانیان با ستاره سیروس بسیار هماهنگ بودند، زیرا معتقد بودند این دروازه بهشت و خانه موجودات ارتعاش بالاتر است. آن‌ها معتقد بودند که انرژی سیریوس دارای خرد بسیار پیشرفته‌ای است که هر گاه در آسمان قوی بود، می‌توانیم از آن بهره ببریم.

همچنان که سیریوس طلوع می‌کرد، پیشینیان نیز چیزهایی را که برای مادر زمین در حال رخداد بود مشاهده می‌کردند.

در مصر باستان، طلوع سیریوس با طغیان رود نیل همزمان شده بود. آن‌ها این موضوع را به عنوان هدیه رونق و باروری و احترام به سیریوس تلقی می‌کردند.

همچنین نظریه‌هایی وجود دارد مبنی بر اینکه اهرام به عنوان فرستنده عمل می کنند و به تقویت انرژی سیریوس کمک می‌کنند تا پیام ها با سهولت بیشتری کانال و بارگیری شوند.

مجسمه‌ی ابوالهول باعظمت، با ویژگی‌های شیر مانندش، در این زمان از سال با زودیاک لئو هم‌تراز است. اعتقاد بر این است که این تراز به دریافت پیام از آیسیس و آنوبیس، خدایان متصل به سیریوس کمک می‌کند.

فقط مصریان نبودند که سیریوس را احترام می‌گذاردند، در سراسر جهان، از مایاها گرفته تا سومری‌ها ، بابلی‌ها و قبیله دونگو، با این ستاره نیلی روشن ارتباط محکمی برقرار می‌کرده‌اند.

در حالی که خورشید ما مسئول بشاش و تازه کردن زندگی برای بدن‌های فیزیکی ما است، به ویژه هنگامی که در نشان حاکم خودش لئو است، سیریوس مسئول بشاش و تازه کردن زندگی برای بدن‌های معنوی ما است.

به همین دلیل است که گشایش پورتال لیونزگیت می‌تواند منجر به بیداری و ارتقای آگاهی‌مان به عرشه‌های نو شود.

در اینجا چند مورد وجود دارد که می‌توانیم قصد و نیت کنیم که آن‌ها را تحت لیونزگیت تجربه کنیم:

 

  • بهبودی قلب: پورتال لیونزگیت چاکرای قلب را فعال می‌کند. زخم‌های قدیمی یا حتی فعلی قلب ممکن است برای بهبودی به سطح بیاید. سرانجام ممکن است از هرگونه خفقان و غم و اندوهی که قلب ما را سنگین کرده است احساس رهایی کنیم.

 

  • چشم سوم: پورتال لیونزگیت همچنین ناحیه چشم سوم را فعال می‌سازد . ممکن است احساس شهودی بیشتری داشته باشیم و یا چیزهای جدیدی را در مورد روشی که شهودمان با ما حرف می‌زند، فرا گیریم.

 

  • بازشدن چاکراهای برتر: در حالی که ما هفت چاکرای اصلی یا مرکز انرژی در بدن خود داریم، صدها چاکرای کوچک‌تر و حساس‌تر نیز داریم که می‌توانند در طول پورتال لیونزگیت فعال و بیدار شوند. این به ما کمک می‌کند تا به خرد جدید و دانش معنوی بالاتر دست پیدا کنیم.

 

  • بارگیریهای روحی: با وجود انرژی ارتعاش بالا از سیریوس که مسیر‌مان را تابناک می‌کند، بیشتر احتمال دارد بارگیری روانی دریافت کنیم. این‌ها می‌توانند از طریق رویاها، الهامات، راهنمایی‌های روح و فرشتگان یا شنیدن چیزهایی در حالت آرامش، به ما برسند. مراقبه و نوشتن غیر ارادی روش‌هایی عالی برای باز شدن به این انرژی و دریافت راهنمایی است.

 

  • ملاقات‌ها: پیشینیان معتقد بودند که سیریوس اقامتگاه بهشت، فرشتگان و سایر موجودات دنیوی است. تحت انرژی پورتال لیونزگیت، ما به احتمال زیاد پیام‌ها، رویاها، نشانه‌ها و ملاقات‌هایی از عزیزان خود که درگذشته‌اند و از راهنماهای روح‌مان و فرشتگان نگهبان دریافت می‌کنیم. احتمال ملاقات با موجودات بیگانه نیز بیشتر است.

 

  • آزادی: یکی از قوی‌ترین ارتعاشات سیریوس این انرژی آزادی است. با درک این ایده‌ که خورشید زمینی ما این دنیای جسمی را که یک توهم است روشن می‌کند، اما سیریوس روح و بدن معنوی‌مان که حقیقت است را روشن می‌کند، احساس آزادی به دست می‌آوریم.

 

  • صلح: سیریوس ارتعاشات بسیار صلح آمیز نیز دارد، بنابراین گذراندن وقت در طبیعت و مراقبه راهی عالی برای بهره برداری از این انرژی صلح آمیز و استفاده از آن برای بهبود و ترمیم ذهن، بدن و روح‌تان است.

 

  • تکنولوژی: سیریوس همچنین با تکنولوژی بسیار پیشرفته همراه است. اگر ابداع فناوری جدیدی دارید یا می‌خواهید یک وب سایت، وبلاگ، نرم‌افزار یا هر چیز دیگری که مربوط به تکنولوژی است راه اندازی کنید، این انرژی بسیار خوبی برای استفاده به نفع شما خواهد بود.

 

  • خلاقیت: لیونزگیت همچنین یک زمان بسیار خلاقانه و فرصتی مناسب برای محک زدن یک پروژه خلاق جدید یا اقدام برای پایه‌گذاری یک پروژه خلاقانه که به دنبال آن هستید است.

انرژی لیونزگیت می‌تواند ما را با آسمان کیهانی، فرکانس‌های کهکشانی، موجودات بعد برتر و شهود خودمان متصل کند.

همچنین می‌تواند باعث بهبودی قلب و گسترش خرد معنوی شود و به ما در بیدار شدن از پتانسیل واقعی خود کمک کند.

از این زمان بهترین استفاده را ببرید.

لیونزگیت ۸۸ مبارک!

پورتال لیونزگیت ۸۸