پیش بینی های کلی ماه نو در پایسیس:

در ۱۱ اسفند/ ۲ مارچ، در ساعت ۲۱:۰۵ به وقت تهران، ماه با خورشید در پایسیس ملاقات می کند و ماه نو را تشکیل می دهد. این ماه نو از طریق یک سکستایل تاثیرات اورانوس را باشدت و سودمندی بازتاب می دهد. بنابراین، تمام این دو هفته، تغییراتی که می خواهیم به آن دست پیدا کنیم و تلاش خود را در دستیابی به آنها انجام دهیم، مورد حمایت ستارگان خواهد بود. همچنین به شدت و سودمندی ژوپیتر تأثیر می گذارد که می تواند برای هر کاری که انجام می دهیم خوش شانسی بیاورد. با این حال، به خاطر داشته باشید، این همچنین می‌تواند ما را به سمت برنامه‌ریزی و تعیین اهداف بسیار غیرواقعی سوق دهد. بنابراین، سعی کنید از این تله ها جلوگیری کنید.

در طول دوره ماه فزاینده، ونوس و مارس در ۱۵ اسفند وارد اکواریس می شوند. سپس مرکوری در ۱۹ اسفند وارد پایسیس می شود. بنابراین، مناظر سیاره ای تغییر زیادی می کند. همانطور که قبلاً گفتیم، بسیاری از سیارات در اکواریس – و حتی بدتر از آن با اورانوس، در تورس – می توانند دوره چالش برانگیزی در روابط بین المللی باشند که متأسفانه امسال آشکار شد، اما در سطح شخصی تر، برای متولدین اکواریس این دوره خوبی است. به همین ترتیب، جمنای و لیبرا نیز از این نعمت برخوردار خواهند شد.

کپریکورن ها که تا همین اواخر در مرکز توجه بودند، اکنون در حال آرامش یافتن هستند. به دلیل وجود سکستایل با خورشید، نپتون و ژوپیتر، و همچنین تراین با اورانوس، همچنان برکات کافی بر آن ها تأثیر می گذارد. با این حال، نه به اندازه ۱۳ اسفند به بعد. از سوی دیگر، پایسیس ها در طول این دو هفته قوی می مانند و در واقع قوی تر می شوند.

جنبه های نامطلوب ماه نو:

اسکوئر مرکوری با اورانوس آخرین روزهای خود را می گذراند و در ۱۳ اسفند تأثیر آن بر ما متوقف می شود. پس از آن، دوره خوبی برای خرید تجهیزات پیشرفته است. با این حال، از ۱۷ اسفند، هر دوی ونوس و مارس اورانوس را اسکوئر قرار خواهند داد.

اسکوئر ونوس با اورانوس از ۱۷ اسفند تا ۹ فروردین فعال خواهد بود و در ۲۸ اسفند، روز بعد از ماه کامل آینده دقیق خواهد شد. اسکوئر مارس از ۱۷ اسفندماه و تا ۱۷ فروردین ماه فعال خواهد بود. این یکی در ۲ فروردین دقیق خواهد شد. تا آن زمان، پیوند ونوس با سترن و پس از آن، مارس نیز بسیار قوی خواهد بود، بنابراین علیرغم اینکه آن اسکوئر قدرت خود را از دست می دهد، ممکن است چالش برانگیزترین دوره فعالیت آنها باشد. به خصوص از ۲-۹ فروردین.

در سطح شخصی، این اسکوئرها به توجه بیشتر در زمینه سلامتی نیاز دارند. از هر گونه تغییر قابل توجهی در رژیم سلامتی خود اجتناب کنید، مگر اینکه البته پزشک شما به طور دیگری به شما توصیه کند، و همچنین در برنامه های تمرینی خود. هنگام کار کردن، رانندگی، درگیر شدن در فعالیت های خطرناک و همچنین هنگام کار با آتش یا فلز بیشتر مراقب باشید. علاوه بر این، تنش در روابط ما، از هر ماهیت، ممکن است.

از طرف دیگر، اینها تنها جنبه های استرس زای درازمدت این دو هفته است.

جنبه های فرخنده ماه نو:

سکستایل چند ساله نپتون با پلوتو دوباره به آرامی قوی تر می شود. علاوه بر این، اگرچه این سکستایل بدون از دست دادن بیشتر قدرت خود بارها قوی‌تر و ضعیف‌تر می‌شود، اما تا ۲ نرداد ۱۴۰۵ دوباره دقیق نمی‌شود. با این حال، تا آن زمان، هر دو سیاره زودیاک خود را تغییر داده‌اند.

از جمله، این سکستایل جادو را تقویت می کند و به ما کمک می کند روح و روابط خود را التیام دهیم. شفای جسمانی، به ویژه از طریق روش های سنتی، نیز کمک هایی دریافت می کند. پیشرفت در پزشکی و فارماکولوژی، در سطح جهانی هنوز هم می تواند اتفاق بیفتد، اگرچه اکنون به این سرعت نیست. پیشرفت‌ها ممکن است نادرتر باشند، اما ناچیز نیستند.

همچنین ژوپیتر با اورانوس یک سکستایل تشکیل می دهد. دقیق آن در ۲۹ بهمن. سکستایل از ۱۴ بهمن فعال است و تا ۲۰ فروردین ادامه خواهد داشت. از جمله، این سکستایل می تواند به شکار شغل، و همچنین انواع مطالعات و مشاغل مبتنی بر اینترنت کمک کند. اکنون که اورانوس مستقیم است و این سکستایل به اندازه کافی قوی است – در واقع، در این دو هفته بسیار قوی است – ما تأثیرات آن را بسیار واضح تر احساس خواهیم کرد.

به همین ترتیب، خورشید با اورانوس یک سکستایل تشکیل می دهد. دقیقاً در روز ماه نو، ۱۱ اسفند. البته این جنبه از اول دی ماه فعال است و تا ۲۱ اسفند ادامه خواهد داشت. از جمله، این سکستایل کمک و موفقیت در مسائل مالی و حرفه ای را به همراه دارد و از تمام تلاش های ما در این زمینه حمایت می کند.

همچنین خورشید به ژوپیتر متصل می شود. به طور دقیق در ۱۴ اسفند. این جنبه از ۲ اسفندماه فعال است و تا ماه کامل در ۲۷ اسفند ادامه خواهد داشت. همکاری دو ستاره خوش شانس با هم همیشه یک فال نیک است، زیرا برای هر زودیاک شانس و پیشرفت در مناطقی که بر آن تأثیر می گذارد به ارمغان می آورد. برای پایسیس و سپس برای بقیه زودیاک های آب، و همچنین برای سجیتریس و لیو، این جنبه می تواند تقریباً در تمام جنبه های زندگی تان مفید باشد.

علاوه بر این، خورشید به نپتون متصل می شود. به طور دقیق در ۲۲ اسفند . این جنبه از ۱۳ اسفند تا ۳ فروردین ماه فعال خواهد بود. در میان موارد دیگر، این پیوند باعث شفافیت در احساسات مان می شود. از اسرار و مجیک نیز پشتیبانی می کند. علاوه بر این، پیوند ژوپیتر و نپتون را حتی درخشان تر و خوش یمن تر می کند.

مرکوری به سترن متصل می شود. این یکی در روز ماه نو ۱۱ اسفند دقیق می شود. البته این جنبه از ۴-۱۸ اسفند فعال است. تکنیک های مدیتیشن، تجسم و سرود مانترا می تواند نتایج بسیار خوبی ایجاد کند. توجه داشته باشید، این جنبه می تواند به ما در بهبود روابط شخصی کمک کند، در برخی موارد به طور ناخوشایند. علاوه بر این، به ما کمک می کند ذهن روشنی داشته باشیم و تصمیمات خوبی بگیریم. اکنون که اسکوئر مرکوری با اورانوس فعالیت خود را متوقف کرده است، حتی بیشتر.

همچنین، مرکوری به ژوپیتر متصل می شود. این جنبه روی این دو هفته تاثیر چندانی نخواهد داشت، زیرا از ۲۴ اسفند شروع می شود و تا ۷ فروردین ماه فعال خواهد بود. در ۱ فروردین دقیق خواهد شد. این پیوند از تجارت و به ویژه تجارت بین المللی حمایت می کند. همچنین از سفر پشتیبانی می کند و به گسترش دایره اجتماعی ما کمک می کند. مشاغل و حرفه های بسته به محبوبیت و معروفیت نیز می تواند سود زیادی داشته باشد.

علاوه بر این، مرکوری یک سکستایل با اورانوس تشکیل می دهد. به طور دقیق در آستانه ماه کامل در ۲۶ اسفند. این جنبه از ۲۱ اسفند آغاز و تا ۳ فروردین فعال خواهد بود. تمام فعالیت های آنلاین از این جنبه پشتیبانی می شود. این شامل فعالیت حرفه ای – و به ویژه تجارت آنلاین – و همچنین فعالیت شخصی آنلاین است. این یک دوره مفید برای گسترش مخاطبان تان، تبلیغ حساب های رسانه های اجتماعی و صفحات وب، ایجاد موارد جدید دراین باب و غیره است. علاوه بر این، دوره بسیار خوبی برای خرید رایانه، گوشی های هوشمند و موارد مشابه است.

پیوند ژوپیتر و نپتون:

علاوه بر این، ژوپیتر به نپتون متصل می شود. اتصال در ۲۳ فروردین/ ۱۲ آوریل دقیق خواهد شد. با این وجود از ۳ اسفند تا ۲۲ خردادماه فعال خواهد بود. این یک جنبه بسیار سودمند برای پایسیس ها است – به خصوص تا ۲۰ اردیبهشت ماه، زمانی که ژوپیتر وارد اریس می شود – زیرا دو حاکم زودیاک تان در زودیاک شما با یکدیگر پیوند دارند. همانطور که ذکر کردیم، هر ۱۶۵ سال یک بار این اتفاق می افتد. اگرچه این جنبه در اواسط ۱۴۰۱ مجدداً فعال می شود، اما دوباره دقیق نخواهد شد یا حتی به اندازه کافی قوی نمی شود و همچنین بقیه آسمان به اندازه اکنون سودمند نخواهد بود. بنابراین از آن بهترین استفاده را ببرید. بقیه زودیاک های آب نیز برکات زیادی از این پیوند دریافت می کنند.

علاوه بر این، در میان موارد دیگر، این پیوند می تواند پیشرفت در پزشکی را ارتقا دهد و همچنین چنین پیشرفت هایی را عمومی کند. این می تواند معنویت را ارتقا دهد و تا حد زیادی از مجیک و جادو پشتیبانی می کند. همچنین، این یک دوره خوب برای هیلینگ عاطفی و برای بهبود روابط شخصی از هر ماهیت است.

از آنجایی که این جنبه جوانب کارمایی زیبایی را تشکیل می دهد – یک سمی‌سکستایل با کایرن، تا ۱۷ فروردین، یک سکستایل با نود شمالی، و یک تراین با نود جنوبی، در تمام مدت فعالیت خود – می تواند افراد و رویدادهای کارمایی را در زندگی مان بیاورد. همچنین می تواند به ما کمک کند تا رابطه خود را با چنین افرادی که قبلاً در زندگی خود داشتیم، بهبود بخشیده و تقویت کنیم.

سکستایل خورشید با پلوتو:

خورشید با پلوتو سکستایل تشکیل می دهد. این یکی در روز ماه کامل ، ۲۷ اسفند دقیق خواهد شد. این جنبه از ۱۸ اسفند تا ۹ فروردین ماه فعال خواهد بود. از جمله، این سکستایل می تواند به ما کمک کند خود و زندگی مان را متحول کنیم. خورشید و پلوتو هر دو در این دوره بسیار فعال هستند، بنابراین دگرگونی رخ خواهد داد، خواه روی آن تمرکز کنیم یا نه. بنابراین، برای جلوگیری از تغییرات نامطلوب، بر روی نوع تحولی که می خواهید به آن دست یابید تمرکز کنید.

سوپراکتیو بودن پلوتو به این معنی است که اسرار و جادوها قوی است. مخصوصاً اسرار ماوراء طبیعه. اعتدال بهاری/پاییزی زمانی که این سکستایل تقریباً کامل است، قدرت جادویی بیشتری به آن اضافه می کند. بنابراین، از پتانسیل های روحی و معنوی  جهت تحول مطلوب استفاده کنید.

چنین فرصتی دوباره زمانی که خورشید در تورس قرار گیرد، رخ خواهد داد. با وجود این واقعیت که در صورتی که دو سیاره در یک تراین قرار بگیرند به طور یکسان بار مفیدی ندارند و علاوه بر آن، پلوتو برگشتی خواهد بود و در دوره گرفتگی خواهد بود بنابراین، دستیابی به هر تحول مطلوب دشوارتر خواهد بود و می تواند به شیوه ای کمتر خوشایند رخ دهد. علاوه بر این، انجام کارهایی که اکنون می توانیم صورت دهیم، می تواند دوره گرفتگی را به طور کلی بسیار آسان تر نماید.

فعالیت مفید ونوس:

ونوس با نپتون یک سکستایل تشکیل می دهد. این سکستایل برای سومین بار در ۵ اسفندماه دقیق شد و تا ۱۸ اسفند فعال خواهد بود. از جمله، این شش ضلعی شگفت انگیز طولانی مدت، از زندگی عاشقانه، زندگی اجتماعی، انواع هیلینگ و درمان و زیباسازی و همچنین انواع خلاقیت های هنری پشتیبانی می کند.

علاوه بر این، ونوس به پلوتو می پیوندد. این جنبه برای اولین بار در ۲ آذر فعال شد و تا ۲۳ دی فعال باقی ماند. در این مدت دو بار دقیق شد. سپس در ۲۹ بهمن ماه مجددا فعال شد و تا ۲۴ اسفند ماه فعال خواهد بود. برای سومین بار در ۱۲ اسفند دقیق خواهد شد. از جمله، این پیوند می تواند از زندگی عاشقانه پشتیبانی کند. به خصوص برای تورس، کنسر، کپریکورن و ورگو.

فعالیت مفید مارس:

همچنین، مارس یک سکستایل با نپتون تشکیل می دهد. این یکی در ۴ اسفند دقیق شد. البته این سکستایل از ۲۱ بهمن فعال است و تا ۱۸ اسفند ادامه خواهد داشت. این سکستایل می تواند به ما کمک کند موقعیت ها را عینی تر ببینیم زیرا منطق را از ابرهای احساسات می زداید. به همین دلیل، می تواند به ما در تصمیم گیری خوب در مورد هر موضوعی نیز کمک کند.

همچنین، مارس به پلوتو می پیوندد. به طور دقیق در ۱۲ اسفند. این بخش از ۲۹ بهمن فعال بوده و تا ۲۶ اسفند ادامه خواهد داشت. از طرف منفی، این رابطه می تواند مسائل عاطفی و روانی را بیش از حد تحت فشار قرار دهد. یک پلوتو بسیار باردار این اثر را دارد و همیشه اینطور نیست. و مارس منبع انرژی قوی است. با این حال، از طرف مثبت، این ترکیب مجیک را بسیار تقویت می کند. مخصوصاً مجیک آتش و هر چیزی که به این انرژی مربوط می شود. همچنین می تواند تمام مسائل مالی و مادی را پشتیبانی کند.

پیوند مارس و ونوس:

در واقع، مارس به ونوس متصل می شود. این ربط برای اولین بار در ۲۷ بهمن در کپریکورن، دقیق شد. در ۱۵اسفند، کمتر از یک ساعت پس از ورود هر دو سیاره به اکواریس، دوباره دقیق خواهد شد. هر دو دفعه، هر دو سیاره مستقیم بودند، که این پدیده را نادرتر، و حتی خوش یمن تر می سازد. این پیوند بسیار غیرمعمول و بسیار طولانی مدت از ۷ بهمن فعال است و تا ۲۱اسفند ادامه خواهد داشت. تا فروردین ماه، ونوس در پایسیس و مارس در اکواریس خواهد بود. علاوه بر این، از ۲۳ بهمن تا ۲۱اسفند، این پیوند با انحراف کمتر از ۱ درجه، در تمام زمانها عملاً کامل می ماند.

از دیگر موارد، این جنبه به شدت از زندگی عاشقانه حمایت می کند، هم برای کسانی که در یک رابطه هستند و هم برای کسانی که به دنبال یک رابطه هستند. کپریکورن، کنسر و ورگو از این جنبه بیشترین بهره را خواهند برد، اما همه زودیاک ها این نعمت قوی و طوالنی را تجربه خواهند کرد. زیباسازی، بهبود سالمت و خالقیت هنری نیز مورد حمایت قرار می گیرند. سایر مشاغل متمایل به ارباب رجوع نیز همینطور. همچنین می توان از زندگی اجتماعی سود برد، در عین حال، این دوره خوبی برای گسترش دایره اجتماعی شماست.

جمع بندی:

بنابراین، این یک دوره ماه نو و ماه فزاینده بیشتر مفید خواهد بود. استرس در این دوره نسبت به دو هفته قبل بیشتر و فعالیت مفید نسبتا کمتر است. با این حال، این دوره بسیار قوی تر از سابق است.

انرژی کپریکورن تا حدودی در حال کاهش است. بنابراین، اگر تحت تأثیر آن به دنیا آمده اید و هر کاری را که می خواستید انجام نداده اید، مطمئن شوید که اکنون هر کاری که می توانید انجام دهید. از طرف دیگر، انرژی پایسیس حتی قوی تر می شود. نه تنها به این دلیل که سیاره دیگری به آن می پیوندد، بلکه به دلیل اتصال سه گانه خورشید-ژوپیتر-نپتون، که پایسیس ها (و تمام زودیاک های آب) را تقریباً در تمام جنبه های زندگی شان پشتیبانی می کند. همچنین، انرژی اکواریس قوی تر می شود، اما استرس بیشتری را نیز دریافت می کند. بنابراین، مراقب باشید، اما انجام دهید!

پیش بینی های ماه نو اسفندماه برای تمام نشان های زودیاک را از اینجا بخوانید. ( ۱۲۰۰۰ت)

پیشبینی های ماه نو در پایسیس اسفندماه ۱۴۰۰