پیش بینی‌های عمومی روزانه: امروز، ماه، از لیو، یک تراین با مارس، در سجیتریس تشکیل می‌دهد. سپس، از ویرگو، با ژوپیتر در پایسیس، مخالفت می‌کند. علاوه بر این، از ساعت ۰۱۱:۴۵ تا ۱۷:۳۲ به وقت ایران، ماه خالی از جریان (باطل) خواهد بود.

امروز صبح نیز خورشید در ساعت ۰۶:۰۹ وارد آکواریس شد.

بنابراین، این یک روز بیشتر خوب خواهد بود.

لیو و سجیتریس خوش‌شانس‌ترین زودیاک‌های روز خواهند بود. ویرگو و پایسیس کسانی هستند که بیشترین استرس را دریافت می کنند.

 

پیش بینی‌های روزانه برای اریس:

سلامتی امروز حساس به نظر می‌رسد. سلامت عاطفی و مود شما نیز همینطور. از طرف دیگر عشق و زندگی اجتماعی دلپذیرتر به نظر می‌رسد. همچنین خلاقیت شما بسیار خوب است.

 

پیش بینی‌های روزانه برای تارس:

عشق و زندگی اجتماعی امروز استرس دارد. بهره وری و خلاقیت شما نیز ممکن است نیاز به فشار داشته باشد. از طرف دیگر خانه و خانواده می‌توانند نقشی دلپذیر و حمایت کننده در روز شما داشته باشند.

 

پیش بینی‌های روزانه برای جمینای:

امروز مسائل کاری، شغلی و کاری استرس زیادی دارند. خانواده نیز می تواند در این امر نقش داشته باشد. از طرف دیگر بهره وری شما بسیار خوب است. همچنین، عشق و زندگی اجتماعی برخی از ارتعاشات خوب را دریافت می کند.

 

پیش بینی‌های روزانه برای کَنسر:

مود  و شرایط عاطفی شما امروز حساس به نظر می رسد و نیاز به حمایت دارد. همچنین، سفر می تواند چالش برانگیز باشد. از سوی دیگر، کار بسیار خوب و سازنده پیش می رود و هرکجا که قابل اجراست بسیار سودآور است.

 

پیش بینی‌های روزانه برای لیو:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. در مورد امضای قرارداد، انجام معامله و مواردی از این دست بیشتر مراقب باشید. از طرف دیگر خلاقیت شما بسیار خوب است. همچنین، عشق و زندگی اجتماعی تأثیرات مفیدی دریافت می کند.

 

پیش بینی‌های روزانه برای ویرگو:

عشق و زندگی اجتماعی امروز استرس دارد. همکاران و شرکا نیز می توانند کمتر از حد معمول همکاری کنند. از طرف دیگر خانواده می تواند نقشی خوشایند در روز شما داشته باشد.

 

پیش بینی‌های روزانه برای لیبرا:

امروز سلامتی حساس به نظر می رسد و به مراقبت بهتری نیاز دارد. سلامت عاطفی و مود شما، حتی بیشتر. کار نیز می تواند چالش برانگیز باشد، اما بهره وری شما بسیار خوب است. همچنین، زندگی اجتماعی عمدتا دلپذیر است.

 

پیش بینی‌های روزانه برای اسکورپیو:

عشق و زندگی اجتماعی امروز استرس دارد. همچنین، ممکن است لازم باشد خود را مجبور کنید که روی هر کاری که می‌خواهید یا باید انجام دهید تمرکز کنید، زیرا راحت‌تر از حد معمول حواس‌تان پرت می‌شود. با این وجود، بیشتر مسائل کاری، شغلی و تجاری انرژی های حمایتی دریافت می کنند.

 

پیش بینی‌های روزانه برای سجیتریس:

امروز مسائل شغلی و کاری استرس زیادی دارند. خانه و خانواده نیز ممکن است باعث ایجاد استرس یا حواس پرتی در شما شوند. مطالعات از هرجهت، سرگرمی و فراغت و کار با طبع فکری کمک کننده است. همچنین زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد.

 

پیش بینی‌های روزانه برای کپریکورن:

مود و شرایط عاطفی شما امروز حساس به نظر می رسد و نیاز به حمایت دارد. همچنین، مطالعات و موارد مشابه می تواند با چالش های اضافی روبرو شود. از سوی دیگر، امور مالی، انرژی های حمایتی دریافت می کنند. همچنین توانایی های جادویی و معنوی شما کاملاً توانا است.

 

پیش بینی‌های روزانه برای آکواریس:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. استفاده بهتر از منابع شما ممکن است مفید باشد. همچنین، قراردادها و معاملات نیاز به احتیاط بیشتری دارند. از طرف دیگر عشق و زندگی اجتماعی بیشتر خوشایند است. فعالیت اجتماعی مرتبط با کار نیز کمک دریافت می کند.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای پایسیس:

عشق و زندگی اجتماعی امروز استرس دارد. همکاران و شرکا نیز می توانند باعث ایجاد استرس در شما شوند، اما در غیر این صورت، بیشتر مسائل کاری، شغلی و تجاری به خوبی پیش می روند. در برخی موارد، حتی بیش از انتظار.

 

همش همین؛ سرگرمی و فراغت داشته باشید و از روز خود لذت ببرید!

 

همچنین بخوانید فصل آکواریس

پیش‌بینی‌های روزانه برای پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰