در ۲۲-۲۳ آگوست ۲۰۲۰، خورشید از زودیاک آتشین لئو به زودیاک خاکی خوشه حرکت می کند.

خوشه توسط الهه باکره نشان داده شده است، در اینجا کلمه “باکره” نشانگر کسی است که در درون خود دست نخورده و کامل است.

باکره قادر است هر کاری که خشنودشان می کند را انجام دهد. آن ها طبق قوانین هیچ کس دیگری زندگی نمی کنند و تنها کسی که باید به آن ها پاسخ دهند خودشان هستند.

باکره برای راهنمایی نیازی به نگاه کردن به بیرون از خود ندارند، درعوض آن ها خرد و دانش خود را از منبع درونی خود و ارتباط با سرچشمه الهی می گیرند.

تحت خورشید خوشه، همه ما می توانیم با برقراری ارتباط و تراز شدن با قطب نمای داخلی مان به این انرژی وارد شویم و به یاد آوریم که همه ما در درون خود کامل و بکر هستیم.

ما هیچ چیزی کم نداریم، ناقص نیستیم، عظمت و تمامیت ما مشروط به آنچه که داریم یا به دست نیامده نیست. تمامیت ما همیشه برای ما وجود دارد، فقط باید با آن ارتباط برقرار کنیم.

ارتباط با تمامیت مان سفری است که اغلب با احساس حسرت و پشیمانی ناشی می شود که هنگامی می آید که مخالف خود واقعی مان عمل می کنیم یا در مورد انتخاب ها و اقدامات خود احساس شرم یا گناه می کنیم.

تحت خورشید خوشه، در لایه های پشت هر چیزی که احساس شرمندگی یا گناه می کنید شروع به لایه برداری کنید.

از خود بپرسید- چون که من علیه بالاترین صدایم عمل کردم احساس شرم می کنم یا به این دلیل که بالاخره برای بالاترین صدایم ایستادم؟

گاهی اوقات شرم و احساس گناه زمانی بروز می کند که ما روند رهایی از عادات و چرخه های قدیمی را طی می کنیم و سرانجام شروع به عمل در تراز و هم راستایی خود می کنیم.

وقتی عادت نداریم که برای خودمان بایستیم یا کارهایی را از حقیقت هم راستایی خود انجام دهیم، می توانیم به خودمان شک کنیم، اما زمانی که به روح خود اعتماد کنیم و از طریق آن رفتار کنیم، راه خود را پیدا خواهیم کرد.

همانطور که خورشید از طریق خوشه سیاحت می کند، روی این مسائل کار کنید. به طور عمیق کاوش کنید تا خود را از هر چیزی که باعث می شود احساس شرم، گناه یا پشیمانی کنید، رها سازید. بعضی اوقات فقط شناسایی و درک این موارد تنها چیزی است که مورد نیاز است.

تاکیدیه و تصدیق خوشه ی شما- “من سالم و بکر هستم، من کامل هستم. من این قدرت را دارم که از خودم سرچشمه بگیرم. پاسخ هایی که در جستجویشان هستم در درون خودم هستند. من به این آگاهی اکنون و برای همیشه وصل می شوم.”

 

فصل خوشه ۲۰۲۰

با حرکت خورشید از طریق زودیاک خوشه، ما برخی از ترازهای کلیدی سیاره ای را داریم که قرار است بقیه سال را شکل دهند. این شامل مارس اسکوئر سترن و برگشتی مارس است.

در اینجا تصویری اجمالی از ترازهای اصلی و مهم که در فصل خوشه ۲۰۲۰ اتفاق می افتد، آورده شده است:

 

۲۴ آگوست- مارس اسکوئر سترن

مارس اسکوئر سترن یکی از اصلی ترین ترازهایی است که در سال ۲۰۲۰ اتفاق می افتد و برای دو ماه آینده فعال خواهد بود.

مارس سیاره نیرو و اکشن است در حالی که، سترن در مورد مرزها و محدودیت ها است.

این دو انرژی یکدیگر را در کشمکش و فشار قرار می دهند و باعث می شوند کمی احساس ناامیدی کنیم. ما می خواهیم به جلو حرکت کنیم، اما ممکن است دریابیم که اقدامات ما به طریقی خنثی شده‌اند.

در سطح جهانی، سترن اسکوئر مارس می تواند تنش های آزادی از بردگی و محدودیت ها را افزایش دهد، به خصوص محدودیت هایی که توسط دولت یا افراد در قدرت تعیین شده است.

مهم است که به زمان بندی الهی اعتماد کنیم و از این انرژی خوشه استفاده کنیم تا مطمئن شویم که تمام اقدامات ما با قطب نمای درونی مان هماهنگ است.

در اینجا می توانید در مورد اسکوئر مارس سترن بیشتر بخوانید. (به زودی)

 

۱-۲ سپتامبر- ماه کامل در ماهی

ماه کامل ماهی قصد دارد انرژی اسکوئر مارس سترن را تقویت کند. ممکن است احساس کنیم که سطح انرژی ما کمی کاهش ‌یافته و نیاز به استراحت داریم.

ماه های کامل همیشه چیزهایی را از ما بیرون می کشند و زمانی برای رهایی اند. تحت تأثیر زودیاک ماهی، ممکن است خودمان را “در حال انتشار” پیام های معنوی و بارگیری های شهودی بیابیم.

ممکن است احساس اتصال بیشتری با خود برترمان داشته باشیم و اینکه با ابعاد بالاتر اطراف مان تنظیم شده ایم.

انرژی اطراف این ماه کامل همچنین نشان می دهد که ممکن است فرصتی یا هدیه ای هیجان انگیز به ارمغان بیاورد، که ممکن است به چیزی مرتبط باشد که ما از ابتدای سال به آن مشغول بوده‌ایم.

 

۹ سپتامبر- برگشتی مارس

مارس هر دو سال یک بار به صورت برگشتی در می آید، اما این اولین بار از سال ۱۹۸۸ (۱۳۶۷ ش) است که مارس در نشان قوچ برگشتی شده است.

با حرکت مارس به صورت برگشتی، ما به تامل در ۲ سال گذشته از لحاظ پروژه ها، انگیزه ها و اهداف مان هدایت می شویم. ممکن است به ارزیابی مجدد برخی از اقدامات مان مجبور شویم و اطمینان حاصل کنیم که آن‌ها با آن چه می‌خواهیم به آن دست یابیم و به جلو حرکت کنیم، همخوانی دارند.

برگشتی مارس مانع از اجرای خودکار و انجام بدون تفکر می شود و از ما می خواهد که واقعاً نگاه کنیم و ببینیم که دوست داریم چطور وقت مان را بگذرانیم.

در سطح جهانی، این برگشتی مارس آتشین در قوچ باعث ایجاد تنش زیادی که در حال حاضر وجود دارد خواهد شد. ممکن است شاهد افزایش اعتراضات، شورش ها و نارضایتی مداوم از اقدامات افراد در سمت های رهبری باشیم.

 

۱۳ سپتامبر- مستقیم شدن ژوپیتر

در ماه می و حتی ژوئن، ما سیارات متعددی را به صورت برگشتی داشتیم. اکنون، همچنان که در ماه سپتامبر و اکتبر حرکت می کنیم، همه این سیارات در حال آماده سازی برای مستقیم شدن هستند.

با مستقیم شدن ژوپیتر، احساس خوش بینانه تری خواهیم داشت و ممکن است متوجه باز شدن درهای بیشتری به سمت فرصت ها شویم.

۲۰۲۰ واقعاً ما را ملزم کرده است که روش های جدیدی برای نزدیک شدن به زندگی خود پیدا کنیم، بنابراین با ژوپیتر مستقیم می توانیم راحت تر و روان تر این روش را در آغوش بگیریم.

 

۱۷ سپتامبر- ماه نو در خوشه

اطراف ماه نوی خوشه ساختار تنش وجود دارد، اما پیغام باکره راهنمای ما خواهد بود. از ما می خواهد که قدرت درونی خود را به یاد آوریم و با قطب نمای درون خود متصل شویم.

جواب هایی که ما به دنبال آن هستیم همیشه در درون خودمان است، فقط بعضی اوقات باید از دنیای بیرونی یا آن هایی که اطرافمان هستند به عنوان یک آینه استفاده کنیم.

تحت این ماه نو ممکن است احساس کنیم که زندگی آن چه را که باید به آن نگاه کنیم را به ما بازتاب می دهد، و قدرتِ یافتن منابع از خودمان را به ما یادآور می شود.

فصل خوشه در نقطه ی اعتدالین به پایان می رسد، زمانی که شب و روز برابر است. این نقطه ی اعتدال، شروع فصل ترازو را خبر می دهد، و همچنین نشانگر نیمه ی راه مان در طول سال آسترولوژی است.

 

پیش‌بینی فصل خوشه ۲۰۲۰
امتیاز خود را ثبت کنید