سپتامبر ۲۰۲۰ یک ماه بزرگ، برجسته و پرشیب با برخی انرژی های کیهانی قوی است. ویژگی اصلی این ماه، برگشتی مارس است که از ۹ام آغاز می شود و تا نوامبر ادامه پیدا می کند.

همراه با برگشتی مارس، ما دو سیاره بزرگ داریم – ژوپیتر و سترن که چرخه های رتروگراد خود را به پایان می برند و راهی فصل جدیدی می شوند.

هم ژوپیتر و هم سترن در رویدادهایی که ۲۰۲۰ در سر راهمان قرار داد، بازیگران اصلی کیهانی بوده‌اند، بنابراین هنگامی که آن ها دوباره به جلو راه بیفتند احتمالاً بیشتر داستان را برای ما فاش کنند.

سال ۲۰۲۰ همیشه به عنوان یک سال بسیار تحول آمیز مقرر شده بود و با به پایان آمدن سال، همه چیز در حال افزایش آمپر است.

به نظر می رسد ما مستلزم رهنورد عمیق تر، درون تغییر و انقلاب هایی هستیم که برای تحول و ترفیع این سیاره به سطوح بالاتر آگاهی مورد نیاز است.

تحول دشوار است اما در پایان همیشه ارزش آن را دارد. برای اینکه تجدید حیات و تولد دوباره اتفاق بیفتد، نیاز به برخی تخریب و ویرانی، اندکی آشفتگی و هرج و مرج و تعدادی پایان ها است، اما از این خاکستر ما طلوع می کنیم.

اگر چه ماه سپتامبر انرژی تحول آمیز قدرتمندی را ارائه می دهد، اما همچنین محافظت کیهانی را نیز پیشکش می کند.

مهم نیست در ماه های آینده چه رخ می دهد، یونیورس در حال تابش یک نور حفاظتی است. ما این را در ترازهای آسترولوژیکالی که صورت می گیرد می بینیم. مادامی که ما برخی از ترازهای سنگین را داریم، همیشه به نظر می رسند آن ها با برخی از حفاظ ها، برخی از پوشش های نقره ای و برخی از -“من هواتو دارم”- از یونیورس تلاقی شده اند.

بیایید نگاهی عمیق‌تر به آسترولوژی سپتامبر ۲۰۲۰ بیاندازیم:

 

۱-۲ سپتامبر: ماه کامل ماهی

سپتامبر با ماه کامل ماهی آغاز می شود. این ماه کامل دارای انرژی بیداری است و ادراک و اطلاعات جدید را به روی مان می گشاید. این ماه کامل ممکن است احساسات و حساسیت های ما را به خصوص در روابط مان افزایش دهد. اگر زودرنجی یا خشم بالا آمد، حتماً با آن بنشینید -از آن فرار نکنید- و راه های سالم برای بیان و موثر واقع شدن از طریق آن پیدا کنید.

پیش‌بینی ماه کامل سپتامبر را در اینجا بخوانید.

 

۲ سپتامبر: خورشید تراین اورانوس

 این تراز توسط ماه کامل اکتیو می شود و انرژی تسکین دهنده و هماهنگی را به ارمغان می آورد. یک تراین زمانی اتفاق می افتد که دو سیاره به اندازه  ۱۲۰ درجه از یکدیگر قرار دارند. خورشید تراین اورانوس نشان می دهد هر آن چه که تحت این ماه کامل سر راه مان می آید، می تواند فرصت های غیر منتظره ای را ارائه دهد. این مثال خوبی است برای اینکه ما محافظت شده هستیم. با تمرکز روی تصویر بزرگتر، به این انرژی تکیه کنید، مخصوصا اگر مشکلات یا چالش هایی سر راه تان ظاهر شوند.

 

۲ سپتامبر: ونوس در مخالفت با سترن:

این تراز نیز توسط ماه کامل تحریک خواهد شد و یک نور افکن ورای جایی که احساس می کنیم در زندگی مان عقب نگه داشته شده ایم، یا محدود شده ایم یا توسط شخص دیگری کنترل شده ایم، درخشان می شود. ممکن است احساس کنیم چیزی به ما تحمیل می شود، یا اینکه محدود و محصور شده ایم. این انرژی از ما می خواهد که مسئولیت و مالکیت اقدامات خود را بر عهده بگیریم و راه حل هایی را اختیار کنیم. ما در حال فراخوانی به این هستیم که به جای اصلاحات و رفع مشکلات برای کوتاه مدت، برخیزیم و راه حل های بلند مدتی را خلق کنیم.

 

۹ سپتامبر: برگشتی مارس

مارس در نشان قوچ وارد برگشتی می شود. مارس هر ۲ سال یک بار اقدام به برگشتی می کند، اما این اولین بار است که در طی ۳۰ سال گذشته در قوچ صورت می گیرد. با حرکت برگشتی مارس، ما احساس خواهیم کرد که اوضاع کند می شود. ممکن است احساس کنیم که سطح انرژی مان کم رنگ شده است یا ممکن است شروع کنیم به سوال پرسیدن این که آیا اقدامات ما با آن چه که واقعاً برای پیشرفت خودمان می خواهیم مطابقت دارد یا خیر. همچنین ممکن است خودمان را برای برخی از اهداف و رویاهایی را که نگه داشته ایم یا در جهت آن تلاش کرده ایم، چالش برانگیز بیابیم.

پیش بینی کامل برگشتی مارس در اینجا موجود است.

برگشتی مارس برای نشان تان را از اینجا تهیه کنید.

 

۹ سپتامبر: خورشید تراین ژوپیتر

باز هم یونیورس می آید تا با این تراز هارمونیکی که در همان روز ایستگاه برگشتی مارس روی می دهد، از ما حمایت و محافظت کند. خورشد تراین ژوپیتر یک انرژی صلح آمیز است، که به ما یادآوری می کند که ما قدرتمند هستیم. ما شهامت، قدرت و عزم و اراده ای که برای خلق یک زندگی زیبا نیاز است را در درون خود داریم. این انرژی به ما یادآور می شود که ما ثروتمند و سرشار هستیم و فراوانی و وفور نعمت همیشه به ما پیشکش می شود، تا زمانی که طرز تفکرمان را با آن تنظیم کنیم. از این انرژی برای تمرکز بر نعمت های فراوان زندگی و دنیای اطراف خود استفاده کنید. این کمک خواهد کرد تا هرگونه تنش یا کندی که ممکن است برگشتی مارس به همراه داشته باشد را سبک کند.

 

۱۱ سپتامبر: خورشید در مخالفت با نپتون

نپتون گاهی با ویروس ها و چیزهای “غیبی” همراه است. در این زمان، ما ممکن است برخی از اخبار یا به روزرسانی ها در مورد بیماری همه گیر دریافت کنیم. از طرف دیگر، ممکن است احساس سردرگمی کنیم و اطلاعات متناقضی دریافت کنیم. اگرچه این می تواند در مورد بیماری همه گیر باشد، ممکن است در زندگی شخصی ما نیز آشکار شود. ممکن است در مورد اینکه کاری را انجام دهیم یا نه یا این که بهترین روش برای عمل چیست احساس تعارض کنیم. زمانی که احساس عدم اطمینان می کنیم، همیشه بهتر است صبر کنیم تا وضوح ایجاد شود. این انرژی برای کارهای بصری و شهودی بسیار مناسب است، هم چنان به آن صدای کوچک و آرامی که در درون است توجه کنید.

 

۱۳ سپتامبر: مستقیم شدن ژوپیتر

بزرگترین سیاره منظومه شمسی مان در نشان کپریکورن مستقیم می شود. این انرژی بسیار عالی است، اما ممکن است نیاز باشد تا چند هفته صبر کنیم که واقعاً بتوانیم از آن استفاده کنیم. ژوپیتر سیاره توسعه و گشایش است، بنابراین ممکن است دریابیم که منطقه ای از زندگی مان که روی آن کار کرده ایم ناگهان به نوعی گسترش می یابد. شاید بتوانیم به فرصت های بیشتری نائل آییم، یا شاید دریابیم که سخت کوشی ما شروع به پاداش دهی می کند. به آن چه که حوالی ماه می کار می کردید یا روی آن متمرکز شده بودید، فکر کنید، زیرا این ممکن است در هفته های آینده به طرز زیبایی تقویت شود.

 

۱۷ سپتامبر: ماه نو در خوشه

ماه نو خوشه امواج قدرتمندی را ارسال می کند و به ما یادآوری می کند تا با خرد و قدرت جسم مان ارتباط برقرار کنیم. این ما را راهنمایی می کند که در ترس زندگی نکنیم و قدرت و خرد ذاتی که همه ما در درون داریم را به خاطر آوریم. این ماه نو امواجی از انرژی شفابخش را به ارمغان می آورد و نوید یک شروع جدید و تازه است.

مطالب تکمیلی در این باره به زودی.

 

۲۲ سپتامبر: فصل ترازو و اعتدال شب و روز

نقطه اعتدالین پاییزی، آغاز فصل ترازو و برابری ساعات شب و روز را به ارمغان می آورد. ما در حال بیرون رفتن از خوشه خاکی به نشان هوایی هستیم که همه چیز در آن در مورد تعادل است. تمرکز روی دیگران خواهد بود و اینکه چگونه اعمال و حتی افکار ما بر دنیای اطراف مان تأثیر می گذارد. اعتدالین همچنین یک روز برتر است که در آن حجاب بین ابعاد بسیار نازک است. ما می توانیم از انرژی های اعتدالین برای کارهای شهودی و ارتباط با عزیزان مان (کسانی که در جهان و ابعاد دیگر هستند) استفاده کنیم.

 

۲۸ سپتامبر: مستقیم شدن سترن

سترن پس از اینکه از ماه می تاکنون را در برگشتی به سر برد، مستقیم می شود. با شروع دوباره حرکت رو به جلوی سترن، چند درجه آخر کپریکورن را پوشش خواهد داد و آماده می شود تا در ماه دسامبر راهی آکواریوس شود، جایی که تا ۲.۵ سال آینده در آن جا خواهد ماند. این یک دگرگونی کلان انرژی است و مطمئناً با نزدیک شدن به آن شاهد آن خواهیم بود. با حرکت مستقیم سترن، ممکن است متوجه شویم که اطلاعات مربوط به دولت ها، چهره های اقتدار یا افرادی که در موقعیت های قدرت و حکومت قرار دارند به سطح می آیند. ما همچنین ممکن است یک بازدید مجدد و تجدید نظر در رویدادهایی که در حدود فوریه ۲۰۲۰ اتفاق افتاد را تجربه کنیم.

مطالب تکمیلی در این باره به زودی.

سترن در آکواریوس برای نشان خودتان را از اینجا تهیه کنید.

 

۲۹ سپتامبر: مارس اسکوئر سترن

این دومین تراز مارس اسکوئر سترن امسال است. این نشان دهنده افزایش تنش و ناآرامی ها است. با مستقیم شدن سترن در روز قبل، انرژی آن قوی تر خواهد بود و ممکن است شاهد تحت فشار قرار گرفتن با کسانی باشیم که در موقعیت های قدرت قرار دارند. ما همچنین ممکن است احساس تحریک پذیری و خشم فزاینده ای در برابر ناآرامی ها در زندگی خود احساس کنیم. این تراز ما را به چالش می کشد تا هر چیزی که باعث شده احساس ناامنی، ترس و یا تنفر کنیم را بزداییم. این می خواهد که ما با احساس بیم خود بنشینیم تا بتوانیم درک کنیم که چه چیزی را سعی دارد به ما نشان دهد.

مطالب تکمیلی مارس اسکوئر سترن را در اینجا بخوانید.

 

سپتامبر ماه بزرگی است که سیاحتی را برای گزارش پایانی انرژی های تحول آمیز سال ۲۰۲۰ به راه می اندازد.

با این که ما ممکن است این انرژی در حال تحول را با شدت احساس کنیم، همچنین قادریم با انرژی حفاظتی که در حال ارائه است تنظیم شویم.

 

پیش‌بینی ماه سپتامبر ۲۰۲۰