آسترولوژی شهودی: پیش بینی فصل ترازو ۲۰۲۰

 

فصل لیبرا از ۲۲ سپتامبر که نقطه اعتدالین نیز هست آغاز می شود، زمان برابری شب و روز. برای اکثر کشورها، نقطه اعتدالین شروع یک فصل جدید را نیز به ارمغان می آورد.

ما در حال رسیدن به مرحله تغییر و تحول در چرخ تقویم هستیم و ممکن است این حس دگرگونی و تغییر را در زندگی خودمان نیز احساس کنیم.

اگرچه ممکن است متوجه تغییراتی در اطراف مان شویم، اما تحت فصل لیبرا ما به یافتن حالت تعادل و آرامش فراخوانده می شویم.

از آنجا که لیبرا یک نشان هوا است، از ما خواسته می شود تا از طریق ذهن خود به این حالت تعادل برسیم. وقت آن است که ساختارهای ذهنی قدیمی را رها کنیم و به بادهای تغییر اجازه دهیم آن ها را با چیزهای جدید جایگزین کند.

ما ترغیب می شویم که به هر دو طرف نگاه کنیم، واقعیت ها را بسنجیم و به قضاوت و شهود خودمان نیز اعتماد کنیم. این امر به ویژه هنگامی که از طریق فصل لیبرای ۲۰۲۰ سفر می کنیم می تواند بسیار مهم باشد، چرا که مارس و مرکوری در برگشتی خواهند بود.

داشتن هر دوی این سیارات در حرکت برگشتی نشان دهنده یک زمان آشفتگی و سردرگمی شدید است، اما همچنین شهود افزایش پیدا می کند. با هم بودن برگشتی این دو سیاره حجاب را نازک می کند و باعث می‌شود که ما با حقیقت اصیل و صدای درونی خود ارتباط برقرار کنیم.

در سطح بیرونی، ممکن است سخت باشد تا جاده پیش رویمان را ببینیم، اما در درون، به طور شهودی آگاه خواهیم بود و به جایی دسترسی خواهیم داشت که باید توجه خود را به آن جا معطوف سازیم.

لیبرا همانطور که از نامش پیداست به وسیله سمبل ترازو نشان داده شده است. تمیس، الهه یونانی، اغلب با لیبرا مرتبط است زیرا ترازوی عدالت را در دست دارد. او را می توان در سر در دادگاه ها در سراسر جهان دید.

در حالی که لیبرا همه چیز درباره انصاف، عدالت و برابری برای همگان است، پیام عمیق تری نیز وجود دارد که ترازو را به ما پیشنهاد می دهد و آن ایده ای از قانون الهی است.

در حالی که ترازو ممکن است به ما کمک کند تا از حقوق و قوانین جامعه پیروی کنیم، در سطحی عمیق تر، اخلاقیات و حقانیت خودمان را به ما یادآور می شود.

این سمبل به ما یادآوری می کند که مطابق با الوهیت درونی خود عمل کنیم و آن چه که مطابق با قطب نمای درون مان، احساس می کنیم درست یا غلط است را به رسمیت بشناسیم.

ما می‌توانیم به آسترولوژی مصری برای راهنمایی بیشتر در این مورد نگاهی بیاندازیم. در آسترولوژی مصر، لیبرا معمولاً با مائات مرتبط است.

مائات یک الهه قدرتمند است که در تاج خود یک پر دارد. وقتی می میریم این پر در مقابل قلب مان وزن می شود تا فهمیده شود که آیا ما زندگی واقعی و معتبری داشته ایم یا خیر.

اگر قلب ما با وزن پر برابری داشته باشد و در تعادل باشد، نشان می دهد که ما زندگی را خالصانه از قلب انجام داده ایم.

این پر، حقیقتا اهمیتی نمی دهد که چه تعداد قوانین را دنبال کرده اید یا چقدر مطابق انتظارات جامعه عمل نموده اید، بیشتر به فهمیدن این علاقه دارد که آیا شما با تمام توان و پتانسیل و رسالت روح تان زندگی کرده اید یا خیر. بیشتر مراقب این است که شما چقدر اصیل بوده اید.

البته بیشتر ما مشتاقیم که شهروندانی خوب و مسئول باشیم و در هماهنگی و توازن این سیاره سهیم باشیم، اما همچنین باید حقیقت خودمان و آن چه را که باید در این سیاره به آن نائل شویم را در نظر بگیریم.

انرژی لیبرا به ما یادآوری می کند که هرگز کتابی را با جلد و پوشش آن قضاوت نکنیم. هر کسی جایگاه و هدف خود را در این دنیا دارد و همه ما برابر هستیم؛ بدون توجه به اینکه کجا بوده ایم یا چه کاری انجام داده ایم.

انرژی لیبرا بخشش و شفقت غایی است. آن در مورد درک این است که همه ما سفر کارمیک خود را برای رفتن داریم و مسئولیت ما این است که آن چه که در قلب خودمان و نه در قلب دیگران احساس می کنیم درست و برحق است را انجام دهیم.

بنابراین، در این فصل لیبرا، با خویشتن اصیل و واقعی خود ارتباط برقرار کنید. دقت کنید که چه زمانی خود را همراه با نظرات دیگران می بینید بدون اینکه احساس خود را کنترل کنید.

از داوری نظرات دیگران و مقایسه کردن خودداری کنید و راهی برای احترام به حقیقت، خرد و افکار و احساسات خودتان بیابید.

فضا را برای درخشش صدای روح خود مصفا کنید. لیبرا خردی دارد که فقط مخصوص شما است. پیام هایی به همراه دارد که منحصر به شما هستند. آن چه که هیچ کس دیگری نمی تواند انجام دهد را به شما ارائه می دهد.

هیچ کس نمی تواند به جای شما باشد – بنابراین صاحب آن باشید. کسی که هستید را در آغوش بگیرید، آهنگ منحصربه فرد روح خود را پذیرا باشید. خودتان تصمیم بگیرید که چه چیزی درست یا نادرست است، برای چه چیزی موضع می گیرید و مقاومت می کنید و چه ارزش هایی را می خواهید عزیز نگه دارید.

با روح خود جریان پیدا کنید. راهی را در پیش بگیرید که شما را به سمت متعادل نگه داشتن وزن قلب تان با این پر قانون الهی هدایت می کند.

تاریخ های اصلی فصل ترازو:

۱ مهر: نقطه اعتدالین

در این روز که نور و تاریکی با هم برابر می شوند، می توانیم ایده ی یگانگی را بپذیریم. اگرچه که ما شاهد دوگانگی روی این سیاره هستیم، اما در ابعاد بالاتر، فقط یک واحد وجود دارد. تاریکی و روشنایی یکسان هستند، آن ها فقط به خاطر یکدیگر وجود دارند و هرچقدر این موضوع را بیشتر درک کنیم راحت تر می توانیم تعادل نهایی را بیابیم.

۸ مهر: مستقیم شدن سترن

سترن پس از اینکه در ماه می برگشتی شد، اکنون مستقیم می شود. این یک تغییر انرژی بسیار قدرتمندی است که ما را به تکمیل یک چرخه کارمیک که از دسامبر ۲۰۱۷ (دی ۱۳۹۶) با آن کار کردیم هدایت می کند. سترن همچنین ارتباط نزدیکی با قرنطینه داشته است، بنابراین ممکن است در این زمان به روزرسانی های بیشتری دریافت کنیم.

۹ مهر: مربع مارس سترن

این دومین تراز مربع بین این دو سیاره است. مطالب بیشتر در این باره را می توانید در اینجا بخوانید.

۱۱ مهر: ماه کامل قوچ

این یکی از دو ماه کاملی است که اکتبر برای ما به ارمغان می آورد. مانند همه ماه های کامل، فرصت رهایی را برای مان فراهم می آورد. تنش و احساسات داغ در اطراف این ماه کامل وجود دارد. مارس را که در حال حاضر برگشتی است فعال می کند و ممکن است برخی از اطلاعات آشفته و دگرگون کننده را روشن سازد.

۱۴ مهر: مستقیم شدن پلوتو

پلوتو در این زمان، از برگشتی خارج شده و به آرامی راه خود را به سمت جلو می چرخاند. این یک انرژی بسیار ظریف و نامحسوس است، اما به احتمال زیاد ما بیشتر شاهد انرژی های تحول آمیز سال ۲۰۲۰ خواهیم بود.

۱۸ مهر: مارس مربع پلوتو

این دومین تراز مارس مربع پلوتو است. اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا بخوانید.

۲۳ مهر: برگشتی شدن مرکوری

این رویداد بزرگ فصل است با مرکوری که قصد دارد همراه با مارس مستقیم شود. در برگشتی قرار داشتن هر دوی این سیارات ممکن است به احساس آشفتگی، تأخیرات و مه آلودگی عمومی منجر شود. به درون بروید.

۲۵ مهر: سوپرماه نو در ترازو

نزدیکترین و پرقدرت ترین سوپر ماه نو سال، این یک ماه نو بسیار زیبا است که پورتالی به انرژی های فرکانس بالا می گشاید.

۲۶ مهر: پورتال آرکتورین

خورشید با ستاره قطبی هم تراز می شود و فرکانس های پیشرفته ارسال شده به سیاره را افزایش می دهد. زمانی از بیداری، افزایش انرژی و بالا رفتن حساسیت است. بیشتر در این باره به زودی…

پیش بینی فصل ترازو ۲۰۲۰