الهامات کیهانی مخابره شده برای پایان ۲۰۲۰

سال ۲۰۲۰ همیشه به عنوان یک سال فوق العاده تحول آفرین بود.

در حالی که بسیاری از ترازهای کیهانی که امسال صورت گرفت با بیماری جمعی، کنترل دولت، ناآرامی ها و مبارزات قدرت مرتبط بودند و هیچ‌کس نمی‌توانست دقیقا پیش‌بینی کند که چه چیزی در حال رخ دادن است، تغییر عمده و اساسی و تغییرجهت تمرکز بر روی جمع (نسبت به فرد) گرایش پیدا می کند.

این پیام همچنین در کد نامرولوژی امسال نیز دریافت شده است – “زمانی که ما با هم کار می کنیم پتانسیل روی بی نهایت قرار می گیرد.”

مهم ترین واقعه کیهانی که به درون سال تحول آمیز ۲۰۲۰ شیرجه ای عمیق زد، پیوند سترن پلوتو بود که در ۱۲ ژانویه ۲۰۲۰ صورت گرفت.

از آن زمان، ما در مسیر تحول قرار گرفتیم و در حالی که هنوز در سربالایی تند آن قرار داریم و این برای مدتی ادامه خواهد داشت، سال ۲۰۲۰ سال بسیار سرنوشت سازی است.

۲۰۲۰ سالی است که فصل بعدی را برای همه ما شکل می دهد.

۲۰۲۰، علاوه بر پیوند سترن پلوتو، همچنین چندین مورد دیگر از جمله برگشتی مارس را برای ما به ارمغان آورده است، که از سپتامبر تا نوامبر گشایش می یابد.

این احتمال وجود دارد که در این مدت ما شاهد تکرار آن چه در اوایل سال اتفاق افتاد باشیم، یا ممکن است متوجه شویم که اطلاعات بیشتری برای مان شروع به فاش شدن می کنند.

در حالی که به نظر می رسد سپتامبر تا نوامبر به شدت بر تجدید نظر بر روی گذشته و اتو کشیدن آن چه که قبلاً به ما ارائه شده است متمرکز باشد، دسامبر برخی انرژی های تازه و یکی دیگر از ترازهای مهم کیهانی را به ارمغان می آورد. این بار این پیوند ژوپیتر سترن است که در نقطه ی انقلاب زمستانی قرار گرفته است.

پیوند ژوپیتر سترن هر چند دهه یکبار اتفاق می افتد و به عنوان پیوند عظیم (گرند کانجاکشن) شناخته می شود. بسیار خاص و نشان گر آغاز دوره ای جدید است.

این واقعا امیدوارانه است، جایی است که ما شروع به دیدن نتایج تمام کارهای تحول آمیزی می کنیم که روی آن کار کردیم.

اگر شروع سال ۲۰۲۰ مانند شب تاریک بود، پایان سال اولین شکاف نور خواهد بود.

بیایید اکنون نگاهی بیندازیم به آنچه می توانیم برای باقی مانده سال ۲۰۲۰ انتظار داشته باشیم:

پیام های کانال شده برای سپتامبر – دسامبر ۲۰۲۰

همه چیز باید پایان یابد

ما آن را به عنوان پایان جهان می شناسیم. اما اجازه ندهید که شما را بترساند. خیلی چیزها باید تغییر کند، خیلی چیزها لازم است تا از بین برود و دوباره کاشته شود. خیلی چیزها باید تمام شوند.

به این فکر کنید که چه چیزی برای شما پایان‌ یافته است؛ نه فقط در ۲۰۲۰ بلکه در سال هایی که منجر به آن شد. همه چیز برای این بود که شما و سیاره را برای این لحظه آماده کند.

در حالی که این همیشه درد و رنجی که هر یک از این پایان ها به وجود آورده است را توجیه نمی کند، اما ما باید در نظر داشته باشیم که چیزهای بیشتری در این دنیا وجود دارد که باید ببینیم.

به این پایان ها به عنوان یک آپگرید بازی رایانه ای که همه ما بازی کرده ایم فکر کنید. این مانند یک به روزرسانی اصلی نرم افزار است؛ برای ادامه سفر چیزهای قدیمی نیاز به رها شدن دارند.

بالانس قدرت نیاز به دگرگونی دارد

مردم این سیاره، به منظور حفظ رشد و بیدار شدن، به یک تغییر در پویایی قدرت که در حال حاضر بر روی سیاره حاکم است، نیاز دارند.

این فقط برای یک کشور منحصر به فرد نیست، بلکه برای کل سیاره است. در حالی که این تحول قدرت مدتی است که در حال عملکرد بوده است، سال ۲۰۲۰ اولین سالی است که ما شروع به دیدن نتایج واضح تر از آن چه در حال وقوع است، می کنیم.

این دگرگونی قدرت طی یک دهه آینده ادامه خواهد یافت و در انتها، شاهد توزیع جدیدی از قدرت خواهیم بود، که بیشتر جامعه محور است.

در پایان این دهه، ما همچنین شاهد پایان دادن به کشورهایی خواهیم بود که در درجه اول تنها توسط یک فرد و بر خلاف یک رویکرد جمعی هدایت می‌شوند.

ما در رابطه با این موضوع مسافت طولانی در پیش داریم، اما در نظر داشته باشید آن چه که امروز می بینید چیزی نیست که فردا هم خواهید دید. رویدادها خواهند آمد و خواهند رفت، می آیند و می روند. مشکلات جدید پیدا می شوند، راه حل ها آشکار می شوند، زندگی به حرکت خود ادامه می دهد. هیچ چیز برای مدت طولانی یکسان باقی نمی ماند.

هدایت ماه های پیش رو

سپتامبر

کلید ماه سپتامبر صبر است.

ما باید در سخنان و اعمال مان شکیبا باشیم. ما باید با اطرافیان و جهانیان صبورانه رفتار کنیم.

این ماه ممکن است بی قراری و عصبانیت را برانگیزد. وظیفه ما این است که یاد بگیریم چگونه این عصبانیت و بی قراری را پردازش کنیم. گاهی اوقات، این امر قصد دارد تا ما واقعاً یاد بگیریم که چگونه با احساساتی که پیش می آید راحت باشیم و به جای اینکه آن ها را کنار بزنیم، با آن ها بنشینیم.

وقتی با عصبانیت خود می نشینیم، به ما این امکان را می دهد تا پیام هایی که به ما ارائه می شود را دریافت کنیم. معمولاً این پیام ها در زیر سلطه ی احساسات دفن شده اند.

انرژی شما بسیار باارزش است، از آن مراقبت کنید.

اکتبر

کلید ماه اکتبر رهایی است.

اکتبر با یک ماه کامل آغاز می شود و با یک ماه کامل نیز به پایان می رسد. ماه های کامل همیشه زمان خلاصی هستند، بنابراین داشتن دو تا از آن ها در یک ماه نشان گر زمانی است که ما واقعاً تشویق می شویم که رها و آزاد شویم.

ممکن است ما مجبور شویم چیزی را رها کنیم – نه فقط در سطح شخصی بلکه همچنین در یک سطح جمعی.

وقتی چیزی آزاد شد، فضایی خالی برای پر شدن حاصل می شود، اما ما باید به اوضاع زمان بدهیم و آهنگ انرژی آهسته را در دنیای کیهانی در آغوش بگیریم.

داشتن این “تهی” و فضای خالی ممکن است احساس بی حالی، عدم قطعیت یا سردرگمی ایجاد کند. ما ممکن است قبل از اینکه بدانیم چگونه باید در بیرون به پیش رویم، مجبور شویم به درون برویم.

ما در اینجا فراخوانده شده ایم تا صبور باشیم و به زمان بندی الهی زندگی مان اعتماد کنیم.

در حالی که اکتبر انرژی انعکاسی را به ارمغان می آورد، این امکان را نیز برای ما فراهم می کند تا همه تغییراتی که ذهن، بدن و روح ما امسال تجربه کرده اند را پردازش کنیم.

سال ۲۰۲۰ برای خیلی ها غافل گیرکننده و طاقت فرسا بوده است و در این ماه یونیورس دست خود را روی شانه شما می گذارد و می گوید:

بگذارید همه چیز در بیرون باشد. همه را بیرون کنید. به خودتان اجازه دهید پوست اندازی ها و تغییراتی که تجربه کرده اید را پاکسازی کنید. دیگر نیازی نیست قوی باشید، آسیب پذیر بودن اشکالی ندارد. اگر راه خود را گم کردید باز هم خوب است، چرا که راه جدیدی را پیدا خواهید کرد.

نوامبر

کلید ماه نوامبر اعتماد است.

در این ماه از شما خواسته شده است که به خودتان، یونیورس و خوبی های مردم جهان اعتماد کنید.

خوبی را در زندگی تان و کسانی که اطرافتان هستند پیدا کنید. روی قدردانی و همه آن چه که احساس می کنید باید سپاسگزارشان باشید تمرکز کنید.

چشم اندازتان را در آن چه می خواهید ببینید عمیق کنید، نه بر آن چه که از آن بیم دارید که اتفاق بیفتد.

انرژی خود را به سمت نور متمرکز کنید و درک کنید که آن چه در اطراف تان رخ می دهد اهمیتی ندارد – قدرت در درون شما قرار دارد نه در خارج از شما.

ممکن است در این زمان شاهد افزایش تنش ها در جهان باشیم و هر آن چه که فرونشانده و تحت فشار و سرکوب قرار گرفته باشد ممکن است فوران کند.

ما ممکن است در زندگی خودمان و در نگرش های دنیای اطراف مان، به ویژه با شروع فصل گرفتگی، شاهد تحولات و دگرگونی های بزرگی باشیم.

اگرچه این گرفتگی ها قدرتمند هستند، اما خفیف تر از گرفتگی هایی هستند که در اوایل سال تجربه کردیم. آن ها مسیرهای جدیدی را به روی مان می گشایند و به ما در ارتقاء و تحول واقعیت مان کمک می کنند.

با حفظ نور و روشنی مان می توانیم به یک زمان بندی روشن تر و کامل تر در سطح شخصی برسیم. در صورت امکان ارتعاش تان را مرتفع نگه دارید. قلب تان را عمیقا در عشق برای همه حفظ کنید. گذشت و بخشش را تمرین کنید، و ببینید که چگونه می توانید پشتیبان و حمایت گر اطرافیان تان باشید.

این زمانی است برای تمرکز بر خدمت به جامعه و همنوعان خود – چگونه می توانید به جای قضاوت کمک رسان باشید؟

وحدت و یکپارچگی در این ماه، راهنمایمان خواهد بود.

دسامبر

پایان سال در اینجا است و همگان خاتمه ۲۰۲۰ را جشن می گیرند.

ممکن است در این زمان آسان باشد که به طول سال و همه چیزهای سهمناکی که آشکار شدند نظر بیاندازید و همچنین به چیزهای مثبت آن که به ارمغان آورد.

ذهن خود را بر روی هدایایی که سال ۲۰۲۰ برای شما به ارمغان آورد متمرکز کنید – شاید برای یافتن آن ها مجبور باشید کمی تلاش کنید، اما آن ها قطعاً وجود دارند!

امسال به چند غروب خورشید بیشتر نگاه کردید؟ چقدر بیشتر آسمان پرستاره شب را نگریستید؟ سرعت آرام و کندتر سال ۲۰۲۰ به همه ما اجازه داد تا رابطه خود را با سیاره زمین تغییر دهیم، خواه متوجه شده باشیم یا نه.

صدای مادر زمین به خصوص در سال ۲۰۲۱ بلندتر خواهد شد.

در حالی که قسمت اول دسامبر مقداری شدت و تنش باقیمانده را با خود حمل می کند، یک خورشید گرفتگی نیز به همراه خواهد داشت.

خورشید گرفتگی نشان گر طلوع یک شروع تازه است. یک فصل جدید آغاز می شود و این احساس هیجان و امید را به همراه خواهد داشت.

سپس پیوند عظیم ژوپیتر و سترن چند روز بعد از انقلاب زمستانی اتفاق می افتد و به انرژی های جدیدی که راه خود را طی می کنند می افزاید.

در حالی که این انرژی‌های جدید زمان خود را صرف رسیدن به سطح خواهند کرد، زمان به سرعت حرکت خواهد کرد و ما احساس نیروی بیشتری برای حرکت خواهیم کرد.

ما احساس خواهیم کرد کمی فعال تر شده ایم و برای عهده گیری وظایف مان شارژ شده ایم. احساس خواهیم کرد کمی بیشتر روی جریان قرار گرفته ایم و به مسیرمان هدایت شده ایم.

اگرچه پایان ماه دسامبر زمان جشن برای بسیاری از افراد در سراسر جهان است، اما برای برخی، این سال ممکن است بسیار متفاوت احساس شود. انتظاراتی که ممکن است در پیش داشته باشید را رها کنید و راه هایی برای انعطاف پذیر بودن و سازگاری بیشتر پیدا کنید.

از پایان سال برای پرورش یک تمرین معنوی عمیق تر و گذراندن وقت در خلوت و تمرکز بر اتصال با صلح و عشقی که در درون ساکن است استفاده کنید.

پیش بینی ماه های باقیمانده ۲۰۲۰