پیش بینی های عمومی روزانه: امروز ماه، از طریق ورگو، با نپتون در پایسیس مخالفت می کند. همچنین با ونوس، مارس و پلوتو یک تراین تشکیل می دهد که همه در کپریکورن هستند. علاوه بر این، از ساعت ۰۲:۵۰ تا ۰۷:۲۱ فرداصبح به وقت تهران، ماه تهی از جریان خواهد بود.

همچنین امروز خورشید وارد پایسیس می شود و سکستایل ژوپیتر با اورانوس دقیق می شود.

بنابراین، این یک روز بیشتر خوب خواهد بود.

کپریکورن و ورگو خوش‌شانس‌ترین زودیاک‌های روز خواهند بود. پایسیس کسانی هستند که بیشترین استرس را دریافت می‌کنند.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اِریس:

امروز سلامتی حساس به نظر می رسد و به مراقبت بهتری نیاز دارد. سلامت عاطفی و مود شما، بیشتر از سلامت جسمانی. از سوی دیگر، امور کاری، شغلی و تجاری انرژی های بسیار خوب و حمایتی دریافت می کنند و پیشرفت های زیادی در حال رخ دادن است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای تورِس:

عشق و زندگی اجتماعی گاهی اوقات می تواند تا حدودی استرس زا باشد، اما انرژی های مفیدی که بر آنها تأثیر می گذارد بسیار بیشتر است. بنابراین، با وجود هر استرسی، در مجموع، دلپذیر به نظر می رسند. همچنین، خلاقیت شما ممکن است به انگیزه نیاز داشته باشد، اما بسیار خوب است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای جِمِنای:

امروز مسائل کاری، شغلی و تجاری ممکن است با استرس مواجه شوند. با این حال، شرایط در آنجا ممکن است دشوارتر از آنچه واقعا هستند به نظر برسد. از طرف دیگر خانه و خانواده می توانند نقشی دلپذیر و حمایتی را در روز شما ایفا کنند. همچنین روز خوبی برای نظافت خانه است، هم از نظر ظاهری و هم از نظر معنوی.

پیش‌بینی‌های روزانه کَنسِر:

امروز مود و شرایط عاطفی شما حساس به نظر می رسد. همچنین سفر مقداری استرس دارد. از طرف دیگر عشق و زندگی اجتماعی انرژی های کاملاً حمایتی دریافت می کند. برای ملاقات با افراد جدید نیز روز مفیدی است.

پیش‌بینی‌های روزانه لیو:

مخارج، قراردادها، معاملات و امثال اینها امروز نیاز به تفکر بهتر و عینی تری دارند. درآمد و فکر، انرژی های حمایتی دریافت می کند. برای کسانی که به دنبال درآمد اضافی یا شغل جدید هستند، روز مفیدی است. به طور کلی، مسائل کاری تأثیرات مفیدی دارند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای وِرگو:

دوستان عزیز و پارتنرتان ممکن است امروز باعث ایجاد استرس در شما شوند، اما در بیشتر موارد، استرس زیادی ندارد. از این گذشته، هم زندگی اجتماعی و هم زندگی عشقی عمدتاً تأثیرات مفیدی دریافت می کنند. روابط نسبتاً جدید و کسانی که به دنبال دوستان جدید یا یک رابطه جدید هستند بیشتر تأثیرات مفیدی را تجربه خواهند کرد. همچنین، خلاقیت شما کاملاً قابل و توانا است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای لیبرا:

سلامتی، چه جسمی و چه عاطفی، امروز حساس به نظر می رسد و نیاز به مراقبت بهتری دارد. در عین حال، بهبودی قوی به نظر می رسد. استراحت، آرامش و مانند آن نیز می تواند نتایج بهتری نسبت به معمول داشته باشد. بنابراین، زمانی را برای سرمایه گذاری روی آن ها پیدا کنید. علاوه بر این، خانواده می تواند نقشی خوشایند در روز شما داشته باشد.

پیش‌بینی‌های روزانه اِسکورپیو:

امروز زندگی عاشقانه کمی استرس دارد. به خصوص برای کسانی که در یک رابطه نسبتاً جدید هستند. فعالیت اجتماعی آنلاین نیز می تواند آنطور که انتظار دارید خوشایند نباشد. با این حال، به طور کلی، زندگی اجتماعی عمدتاً تأثیرات مفیدی دریافت می کند. همچنین بهره وری شما بسیار خوب است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای سَجیتِریِس:

امروز خانه و خانواده می توانند باعث ایجاد استرس در شما شوند. از سوی دیگر، امور کاری، شغلی و تجاری بسیار خوب و سازنده پیش می رود و نیز سودآور. امور مالی، به طور کلی، تأثیرات مفیدی دریافت می کنند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای کپریکورن:

امروز مود و شرایط عاطفی شما حساس به نظر می رسد. حمایت از روحیه‌تان می تواند برای روز شما بسیار مفید باشد، در غیر این صورت، این روز در بیشتر جنبه های آن روزی بسیار خوشایند و مفید است. مطالعات و بررسی‌ها و مشغولیات با ماهیت فکری یا معنوی مورد حمایت قرار می گیرند

پیش‌بینی‌های روزانه برای اَکواریِس:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. تا حد امکان از هزینه های غیرضروری خودداری کنید. برای موارد مهم، ممکن است تحقیقات بیشتر به شما در پیدا کردن گزینه رضایت‌بخش‌تر در بسیاری موارد کمک کند. همچنین، هیلینگ و بهبودی قوی به نظر می رسد. توانایی های جادویی و معنوی شما نیز کاملاً قابل و توانا است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای پایسیس:

همکاران و شرکا می توانند امروز باعث ایجاد استرس در شما شوند. با این وجود، پروژه ها بسته به همکاری آنها پیشرفت می کنند. بهره وری خود شما نیز خوب است. علاوه بر این، عشق و زندگی اجتماعی، اگرچه کاملاً عاری از استرس نیست، اما کاملاً دلپذیر است.

همین؛ خوش بگذرانید و از روز خود لذت ببرید!

پیش بینی های روزانه برای جمعه ۲۹ بهمن ۱۴۰۰