همانطور که امروز ماه از طریق لیو ره می‌سپارد، یک تراین به خورشید در اریس می‌سازد. این به افراد شور و شوق و الهام زیادی برای انجام کارهای امروز می‌دهد. انرژی بسیار یانگ و سازنده است.

از طرف دیگر و کاملا متضاد ماه مخالف سترن در اکواریس است. این باعث ایجاد موانع می شود. افراد ممکن است احساس افسردگی یا ناراحتی کنند. در حالی که ممکن است امروز نسبت به بخشی از زندگی خود بسیار هیجان زده و مشتاق باشید (به دلیل تراین)، بخش دیگری ممکن است روی شما سنگینی کند و شما را دلتنگ سازد.

 

اِریس:

در حالی که ماه در خانه پنجم لذت، اوقات فراغت و خلاقیت شما در حال حرکت است، خورشید را در خانه اول شما تراین خواهد کرد. این می تواند یک روز بسیار گسترده باشد، با بینش و وضوح شخصی جدید. شما به عنوان یک شخص بسیار رشد خواهید کرد.

با این حال، دوستی ها ممکن است باعث تنش و اختلاف نظر شما شود، زیرا سترن در خانه یازدهم شما فعال شده است. دیگران ممکن است روی تظاهرات شما فرود آیند.

 

تورِس:

ماه از طریق چهارمین خانه خانه و خانواده شما طی طریق می کند و خورشید را در دوازدهمین خانه شما تراین می سازد. شما تجربیات مثبتی با خانواده و افراد نزدیکتان خواهید داشت و رشد زیادی در خانه خود خواهید دید.

ماه با سترن در خانه دهم شما مخالفت می کند و یک T اسکوئر چالش برانگیز را با خورشید فعال می کند. کار و استرس ناشی از کار می تواند به خلوت آرام زندگی شما نفوذ کند، بنابراین تمام تلاش خود را برای حفظ مرزهای مناسب انجام دهید.

 

جِمِنای:

ماه همچنان در خانه سوم شما سفر می کند، جامعه، رویدادهای محلی را فعال می کند و باعث می شود که احساس کنید بیشتر در  ارتباط با محیط خود خواهید بود. همانطور که ماه خورشید را در یازدهمین خانه شما تراز می کند، امروز شاهد تحولات مثبتی با دوستان در جامعه محلی خود خواهید بود.

امروز موانع شما در نهمین خانه مطالعه و سفر پیدا می شود. جمنای ها در مدرسه و مسافرت متوجه می شوند که چیزها به آرامی در حال حرکت هستند. شما با معلمان و شخصیت های معتبر کنار نمی آیید. هر چیزی که فقط برای سرگرمی یاد می گیرید ممکن است باعث ناامیدی شود و ممکن است در درک مسائل به همان راحتی که عادت داشته اید مشکل داشته باشید.

 

کَنسِر:

ماه در خانه دوم شما همچنان توجه شما را بر منابع و مدیریت مالی متمرکز می کند، شغل شما حمایت و موفقیت بیشتری را به شما ارائه می دهد زیرا ماه خورشید را در خانه ۱۰ تراین می کند.

مخالفت سترن با ماه در خانه هشتم شما باعث ایجاد احساس گیر افتادن، کندی، تحریک پذیری و نوسانات خلقی می شود. همه چیز به همان آرامی و طبیعی که دوست دارید امروز اتفاق نخواهد افتاد.

 

لیو:

این یک روز خوش یمن و روشن است ماه در خانه اول شماست که در نهمین خانه شما یک تراین با خورشید تشکیل می دهد. هر مطالعه یا کاوش شخصی که در آن مشغول هستید امروز بسیار موفق و روان خواهد بود.

روابط و عاشقانه ها امروز مسدود شده است زیرا سترن در خانه هفتم شما با ماه مخالفت می کند. شرکای عشقی ممکن است شما را از علایق شخصی خود منحرف کنند.

 

وِرگو:

ماه در خانه دوازدهم شما همچنان به تنهایی و سکوت به دور از هیاهو و شلوغی اولویت می دهد. با تراینی که ماه به خورشید در خانه هشتم شما شکل می‌دهد، این روز بسیار خوبی برای تمرین معنوی و مراقبه است، اما می‌توانید انتظار داشته باشید که در این فرآیند چیزهای زیادی برانگیخته شوید.

سترن در خانه ششم شما فعال است و این نشان می دهد که امروز کار و زحمت زیادی در پیش دارید.

لیبرا:

در حالی که ماه در خانه یازدهم شما حرکت می کند، دوستان همچنان از شما حمایت خواهند کرد. همتایان و همکاران به شما کمک، بینش و حمایت خواهند داد. ماه خورشید را در خانه هفتم شما فعال می کند که عاشقانه ها و روابط را امروز خوش یمن می سازد.

سترن در پنجمین خانه شما فعال شده است. این نشان دهنده موانعی برای خلاقیت، لذت و شادی امروز است. ممکن است با افراد دیگر در محل کار بسیار موفق و سازنده باشید، اما ممکن است لذت بردن از آن برای شما سخت باشد.

 

اِسکورپیو:

ماه در حال فعال کردن خانه دهم شماست و به شما حرکت رو به جلوی زیادی با هدف و حرفه می دهد. امروز، او در ششمین خانه شما یک تراین به خورشید می‌سازد. شما کار سخت زیادی در پیش دارید، اما طبیعت تراین و اگزالتد خورشید باعث می شود که پاداش ها ارزش آن را داشته باشند.

ماه همچنین در خانه ۴ شما در حال تشکیل یک تقابل با سترن است و یک T اسکوئر بسیار چالش برانگیز را با خورشید تشکیل می دهد. امروز منتظر تنش در خانه و احتمالاً با اعضای خانواده باشید. این تنش ممکن است مانع بهره وری کار شما شود.

 

سَجیتِریِس:

هر مطالعه شخصی، اکتشاف، یا فعالیت‌های افزایش آگاهی که در آن شرکت می‌کنید، امروز بسیار سازنده خواهد بود، زیرا نشان خورشیدی شما با ماه در لیو و خورشید در اریس یک تراین آتشی بزرگ را تشکیل می‌دهد.

با این حال، سترن در خانه سوم شما ممکن است مشکلاتی را با افراد جامعه یا اطراف شما ایجاد کند. روابط با خواهر و برادر نیز ممکن است امروز تیره شود.

 

کپریکورن:

کسالت و احساس گرفتگی امروز کاهش می یابد زیرا ماه در خانه چهارم شما یک تراین به خورشید می سازد. امروز از طرف افراد در خانه و خانواده خود حمایت خواهید شد.

سترن توسط ماه در خانه دوم پول و منابع شما فعال می شود، بنابراین ممکن است امروز کمی تنش مالی و استرس داشته باشید، اما مدت زیادی دوام نخواهد آورد.

 

اَکواریِس:

شما امروز در روابط و عاشقانه ها در کنار دوستان و جوامع محلی موفقیت بزرگی خواهید یافت، زیرا ماه در خانه هفتم شما خورشید را در سومین خانه شما تراین می کند. این روز خوبی است برای اجتماعی بودن و قرار دادن خود در آنجا.

علیرغم اقبال خوبی که ممکن است با دیگران تجربه کنید، ماه همچنان سترن را در خانه اول شما فعال می کند. این می تواند احساس گیر افتادن، اتحراف، سردرگمی یا ناامیدی از خود را به نوعی ایجاد کند.

 

پایسیس:

برای تلاشی که در کار خود انجام داده اید، با ماه که خورشید را در خانه دوم تان تراین می کند، پاداش هایی دریافت خواهید کرد. رشد مالی امری بدهی است، اما می تواند فقط به هر تغییر واقعی و درست در زندگی شما اشاره کند.

ماه نیز در ۱۲ امین خانه شما با سترن مخالف است. امروز هیچ کار تکانشی یا بسیار خود به خودی انجام ندهید، زیرا این نوع کارها پتانسیل این را دارند که در این نوع همسویی ضعیف به مشکل برسند.

پیش بینی های روزانه برای دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۱
امتیاز خود را ثبت کنید