پیش بینی‌های روزانه عمومی: امروز ماه، از طریق اکواریس، اورانوس را در تورس مربع می‌سازد. همچنین در اکواریس بع مرکوری  متصل می‌شود.

بنابراین، این روز تا حدودی پراسترس خواهد بود.

اریس و پایسیس خوش‌شانس‌ترین زودیاک‌های روز خواهند بود. تورس کسی است که بیشترین استرس را دریافت می‌کند.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اِریس:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. برخورد عاقلانه تر توصیه می شود. رایانه ها، گوشی های هوشمند و مواردی از این دست می توانند به این امر اضافه کنند. از طرف دیگر بهره وری شما بسیار خوب است. همچنین، زندگی اجتماعی به طور خوشایند فعال به نظر می رسد.

پیش‌بینی‌های روزانه برای تورِس:

کار، شغل و امور تجاری تمرکز اصلی انرژی های قمری امروز است. شروع جدید و ایجاد تغییرات قابل توجه، در آنجا، می تواند چالش برانگیزتر از آنچه انتظار دارید باشد. با این حال، با وجود استرس، پیشرفت در آنجا اتفاق می افتد.

پیش‌بینی‌های روزانه برای جِمِنای:

مود و شرایط عاطفی شما امروز کمی استرس دارد. حمایت از روحیه‌تان می تواند این روز را بسیار دلپذیرتر و پربارتر کند. علاوه بر این، دوستان، و همچنین افرادی که با آنها علایق فکری یا معنوی مشابهی دارید، می توانند نقشی خوشایند در روز شما داشته باشند.

پیش‌بینی‌های روزانه کَنسِر:

هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها، قراردادها و معاملات امروز نیاز به توجه عاقلانه‌تری دارند. با این حال، یافتن راه‌هایی برای کاهش هزینه‌های خود، پشتیبانی دریافت می‌کند. همچنین، هیلینگ و درمان قوی است. علاوه بر این، توانایی های جادویی شما در وضعیت خوبی قرار دارند.

پیش‌بینی‌های روزانه لیو:

امروز مسائل کاری، شغلی و تجاری استرس زیادی دارند. همکاران و شرکا می توانند در این امر نقش داشته باشند. با این حال، بهره وری شما خوب است و همین امر در مورد توانایی شما در سازماندهی فعالیت های گروهی نیز صادق است. علاوه بر این، عشق و زندگی اجتماعی عمدتاً انرژی های دلپذیری دریافت می کنند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای وِرگو:

سلامتی، چه جسمی و چه عاطفی، امروز مقداری استرس دارد. با این حال، هیلینگ و درمان پشتیبانی می شود. همچنین، گاهی اوقات کار می تواند استرس زا و دردسرساز باشد، اما پیشرفت در آنجا قابل دستیابی است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای لیبرا:

امروز هزینه ها نیاز به تعدیل دارند. وظایف اجتماعی و سایر تعهدات نیز می تواند باعث ایجاد برخی موارد غیرمنتظره شود. در غیر این صورت، زندگی اجتماعی عمدتاً انرژی های خوشایندی دریافت می کند. همین امر در مورد زندگی عاشقانه نیز صادق است. علاوه بر این، خلاقیت شما بسیار خوب است.

پیش‌بینی‌های روزانه اِسکورپیو:

امروز زندگی عاشقانه کمی استرس دارد. روابط طولانی مدت ممکن است این را با شدت بیشتری تجربه کنند. در غیر این صورت، خانواده و افراد نزدیک، نقش بسیار خوشایندی را در روز شما ایفا می کنند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای سَجیتِریِس:

امروز کار می تواند بسیار سخت و تا حدودی استرس زا باشد. با این وجود، پیشرفت در آنجا امکان پذیر است. بهره وری شما نیز بسیار خوب است. علاوه بر این، زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد و شاید بیش از آنچه انتظار دارید فعال باشد.

پیش‌بینی‌های روزانه برای کپریکورن:

هزینه‌ها امروز نیاز به احتیاط و اعتدال دارند. برخی از موارد غیرمنتظره نیز ممکن است رخ دهد. در غیر این صورت، منابع مالی عمدتاً انرژی های حمایتی دریافت می کنند. فریلنسرها، کسانی که درآمدشان به دستاوردهای روزانه آنها بستگی دارد و کسانی که به دنبال شغل جدید یا درآمد اضافی هستند، ممکن است با وضوح بیشتری از این انرژی ها لذت ببرند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای اَکواریِس:

خانه، خانواده و به طور کلی محیط شما، امروز می تواند باعث ایجاد استرس در شما شوند. در برخی موارد، برخی حواس پرتی از هر کاری که باید انجام دهید نیز وجود دارد. در غیر این صورت، این یک روز بیشتر خوب و سازنده برای شما است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای پایسیس:

مود و شرایط عاطفی شما امروز کمی استرس دارد. زندگی اجتماعی نیز می‌تواند تا حدودی استرس‌زا باشد یا کمتر از آنچه شما می‌خواهید فعال باشد. با این حال، تخیل و الهام خوب است. حمایت مود و روحیه‌تان می تواند بیشتر برای این امر مفید باشد. علاوه بر این، توانایی های معنوی شما بیش از حد معمول تواناست.

همین؛ خوش بگذرانید و از روز خود لذت ببرید!

پیش بینی های روزانه برای دوشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۰