پیش‌بینی‌های عمومی روزانه: امروز، ماه تا ساعت ۱۲:۳۹ تهران تهی از جریان خواهد بود. سپس، به کپریکورن می‌رود و در آنجا به مارس می‌پیوندد و یک شش ضلعی با ژوپیتر در پایسیس تشکیل می‌دهد.

همچنین امروز، ونوس در ساعت ۱۲:۱۶ به حرکت مستقیم خودش بازمی گردد.

بنابراین، این یک روز بیشتر خوب خواهد بود.

کپریکورن و پایسیس خوش‌شانس‌ترین زودیاک‌های روز خواهند بود. اکواریس و اریس احتمالاً افراد زیاد خوش‌شانسی نیستند.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اِریس:

امروزه مسائل کاری، شغلی و تجاری تأثیرات مفیدی دارند. پیشرفت، وجود دارد، و امر مهم، امکان پذیر است. همچنین روز مفیدی جهت برنامه ریزی برای حرکت‌های آینده شماست.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای تورِس:

بهره وری شما امروز بسیار خوب است. مطالعات، تحقیقات و سرگرمی‌ها و کارهای فرعی با طبع فکری یا معنوی نیز انرژی حمایتی دریافت می کنند. همچنین زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای جِمِنای:

کار، شغل و امور تجاری، امروز انرژی های حمایتی دریافت می کنند. پیشرفت و موفقیت، در آنجا، امکان پذیر است. امور مالی نیز، ارتعاشات خوبی دریافت می کند. علاوه بر این، توانایی های جادویی شما بسیار قوی است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه کَنسِر:

زندگی عشقی امروز انرژی های بسیار خوبی دریافت می کند. کسانی که در یک رابطه هستند بیشتر از کسانی که به دنبال آن هستند از این انرژی ها لذت خواهند برد. همچنین زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد. علاوه بر این، مطالعات، تحقیقات و سرگرمی‌ها و کارهای فرعی با طبع فکری یا معنوی مورد حمایت قرار می گیرد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه لیو:

امروز کار به خوبی و سازنده پیش می رود. با موفقیت و سودآوری در هر جا در این زمینه. همچنین سلامتی انرژی های تقویت کننده و شفابخش دریافت می کند. همچنین این یک روز مفید برای سازماندهی کارهای روزمره شما است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای وِرگو:

زندگی عشقی امروز انرژی های بسیار خوبی دریافت می کند. هم کسانی که در یک رابطه هستند و هم کسانی که به دنبال یک رابطه هستند می توانند از این انرژی ها لذت ببرند. همچنین زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد. علاوه بر این، خلاقیت شما بسیار خوب است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای لیبرا:

خانه و خانواده می توانند نقشی خوشایند و احتمالاً حمایتی را در امروز شما ایفا کنند. همچنین، سلامت، هم برای شما و هم خانواده شما انرژی های شفابخشی دریافت می کند. علاوه بر این، کار به خوبی پیش می رود و به احتمال زیاد، راحت تر از آنچه شما انتظار دارید پیش می رود.

 

پیش‌بینی‌های روزانه اِسکورپیو:

بهره وری و خلاقیت شما امروز بسیار خوب و توانمند است. علاوه بر این، عشق و زندگی اجتماعی خوشایند، فعال و شاید تا حدودی خوش شانس هستند. همچنین روز مفیدی برای ملاقات با افراد جدید است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای سَجیتِریِس:

خانه و خانواده می توانند نقشی دلپذیر و حمایتی را در روز شما ایفا کنند. همچنین، امور مالی تأثیرات مفیدی دریافت می کنند. همچنین روز خوبی برای خرید آنچه می خواهید و نیاز دارید است. فقط زیاده روی نکنید و همچنین در خریدها و سفارشات با هزینه قابل توجه عاقلانه عمل کنید، زیرا مرکوری هنوز برگشتی است.

 

پیش بینی های روزانه برای کپریکورن:

این یک روز بیشتر خوب، خوشایند و مفید برای شما است. اعتماد به نفس شما بسیار قوی است و می تواند شما را در هر کاری که می خواهید به دست آورید حمایت کند. بهره وری شما نیز بسیار توانمند است. همچنین زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اَکواریِس:

امروز امور مالی تأثیرات مفیدی را دریافت می کنند. این یک روز مفید برای تصمیم گیری و برنامه ریزی مالی بلند مدت و کوتاه مدت است. همچنین، درمان عاطفی می تواند موثرتر از حد معمول باشد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای پایسیس:

بهره وری شما امروز بسیار خوب است. همچنین روز خوبی برای شروع پروژه‌های جدید پس از پایان دوره تهی از جریان ماه است. همچنین زندگی اجتماعی به طرز خوشایندی فعال و در برخی موارد سازنده است.

همین؛ خوش بگذرانید و از روز خود لذت ببرید!

پیش بینی های روزانه برای شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰