پیش بینی های عمومی روزانه: امروز، ماه، از سوی اسکورپیو، یک شش ضلعی با مرکوری برگشتی، در کپریکورن تشکیل می دهد. سپس، از سوی سجیتریس، ژوپیتر در پایسیس را مربع می‌کند و یک شش ضلعی با خورشید، در اکواریس می‌سازد. علاوه بر این، از ۰۸:۵۸ تا ۱۱:۰۵ به وقت تهران ماه خالی از جریان خواهد بود.

بنابراین، این یک روز بیشتر خوب خواهد بود.

اسکورپیو، کپریکورن و اکواریس خوش‌شانس‌ترین زودیاک‌های روز خواهند بود. پایسیس کسانی هستند که بیشترین استرس را دریافت می‌کنند.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اِریس:

امروز روحیه و شرایط عاطفی شما حساس به نظر می رسد. از سوی دیگر، مسائل کاری، شغلی و تجاری تأثیرات مفیدی دریافت می کنند. پیشرفت و موفقیت، در این موارد، امکان پذیر است. همچنین زندگی اجتماعی عمدتاً خوشایند است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای تورِس:

هزینه ها، قراردادها و معاملات امروز نیاز به توجه عاقلانه تری دارند. از خرج کردن بیشتر از آنچه که باید بپرهیزید. از سوی دیگر، کار، شغل و امور تجاری، امروز تأثیرات مفیدی دریافت می کنند. همچنین عشق و زندگی اجتماعی دلپذیر به نظر می رسد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای جِمِنای:

امروز، مسائل کاری، شغلی و تجاری کمی استرس دارند. با وجود این، پیشرفت در این موارد امکان پذیر است. همچنین، درآمد کمی حالات خوب دریافت می کند. علاوه بر این، عشق و زندگی اجتماعی بیشتر خوشایند است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه کَنسِر:

سلامتی امروز حساس به نظر می رسد. سلامت عاطفی و مود شما، حتی بیشتر. با این حال، بهبودی خوب است. همچنین کار به طور سازنده و موفقیت آمیز پیش می رود. علاوه بر این، عشق و زندگی اجتماعی خوشایند و شاید خوش شانس به نظر می رسد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه لیو:

زندگی عشقی امروز هردوی تأثیرات استرس‌زا و مفید را دریافت می کند. روابط جدید نسبت به روابط قدیم تر نسبتا حساس تر هستند. زندگی اجتماعی نیز از چنین الگوی مشابهی پیروی می کند. از طرف دیگر خانواده می تواند نقش بسیار خوبی را در روز شما ایفا کند.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای وِرگو:

زندگی عاشقانه برای کسانی که در یک ازدواج یا یک رابطه طولانی مدت هستند استرس دارد، اما کسانی که در یک رابطه نسبتاً جدید هستند و همچنین کسانی که سعی در ایجاد یک رابطه دارند کمک دریافت می کنند. زندگی اجتماعی نیز انرژی های مفیدی دریافت می کند. علاوه بر این، سلامتی حمایت می شود.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای لیبرا:

سلامتی امروز حساس به نظر می رسد و نیاز به مراقبت و توجه دارد. سفر و رانندگی نیز کمی استرس دارند. همچنین کار می تواند چالش برانگیز و سخت باشد، اما پیشرفت در آنجا اتفاق می افتد. بهره وری و خلاقیت شما نیز بسیار خوب است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه اِسکورپیو:

امروز هزینه ها به اعتدال نیاز دارد، اما خرید مایحتاج بیشتر حال و هوای خوبی دارد. همچنین خانه و خانواده می توانند نقشی خوشایند در روز شما داشته باشند. بهره وری شما نیز بسیار خوب است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای سَجیتِریِس:

خانه و خانواده می توانند امروز باعث ایجاد استرس در شما شوند یا بیشتر از آنچه انتظار دارید وقت و انرژی شما را مصرف کنند. از طرف دیگر، دوستان به احتمال زیاد شادی و حمایت را ارائه می دهند. همچنین بهره وری شما بسیار خوب است.

 

پیش بینی های روزانه برای کپریکورن:

امروز روحیه و شرایط عاطفی شما حساس به نظر می رسد. دوستان نیز گاهی اوقات می توانند شما را تحت فشار قرار دهند، اما زندگی اجتماعی بیشتر خوشایند به نظر می رسد. همچنین، وضعیت مالی برخی از حالات خوب است. بهره وری شما نیز بسیار خوب است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اَکواریِس:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. با این وجود، بیشتر امور کاری، شغلی و تجاری مورد حمایت قرار می گیرند. بهره وری شما نیز بسیار خوب است. پس از دوره تهی از جریان ماه، روز خوبی برای شروع پروژه های جدید است. همچنین زندگی اجتماعی کاملاً خوشایند است.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای پایسیس:

امروز، مسائل کاری، شغلی و تجاری کمی استرس دارند. با این وجود، روز مفیدی برای شناسایی و حل مشکلات در این موارد است. برنامه ریزی و ایجاد پلن انرژی های حمایتی نیز دریافت می کند. همچنین زندگی اجتماعی خوشایند به نظر می رسد.

همین؛ خوش بگذرانید و از روز خود لذت ببرید!

پیش بینی های روزانه برای پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰