پیش بینی‌های روزانه عمومی: امروز ماه از طریق اریس، پلوتو را در کپریکورن اسکوئر قرار می‌دهد. سپس، از طریق تورس، مارس و ونوس را هر دو در اکواریس تراین قرار می دهد. علاوه بر این، از ساعت ۰۷:۳۱ تا ۱۱:۳۰ به وقت تهران ماه تهی از جریان خواهد بود.

همچنین امروز، مارس و ونوس وارد اکواریس می شوند و به طور دقیق در آنجا به یکدیگر متصل می شوند.

بنابراین، این یک روز بیشتر پر استرس خواهد بود.

جمنای و لیبرا احتمالا خوش‌شانس‌ترین زودیاک‌های روز خواهند بود. اکواریس، نورس و کپریکورن بیشترین استرس را دریافت خواهند کرد.

 

پیش‌بینی‌های روزانه برای اِریس:

امروز، مسائل کاری، شغلی و تجاری کمی استرس دارند. در مورد امور مالی هم همینطور است. حتی الامکان از هزینه های غیر ضروری خودداری کنید. تجهیزات با فناوری پیشرفته نیز می توانند به طرز عجیبی عمل کنند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای تورِس:

مود و شرایط عاطفی شما امروز حساس به نظر می رسد و نیاز به مراقبت و حمایت بهتری دارد. همچنین مسائل کاری، شغلی و کسب و کار کمی استرس دارند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای جِمِنای:

قراردادها، معاملات و سرمایه‌گذاری‌ها امروز استرس زیادی دارند و نیاز به تفکر عاقلانه‌تری دارند. سایر مسائل مالی نیز نیاز به احتیاط بیشتری دارند. علاوه بر این، مود و شرایط عاطفی شما حساس به نظر می رسد.

پیش‌بینی‌های روزانه کَنسِر:

امروز، مسائل کاری، شغلی و تجاری کمی استرس دارند. همکاران و شرکا می توانند دلیل این امر باشند. همچنین اینترنت، کامپیوتر، گوشی های هوشمند و مواردی از این دست می تواند باعث ناراحتی و یا هزینه های اضافی شما شود.

پیش‌بینی‌های روزانه لیو:

سلامتی، چه جسمی و چه عاطفی، حساس به نظر می رسد و نیاز به مراقبت و حمایت بهتری دارد. همچنین، مسائل کاری، شغلی و تجاری می‌توانند بیش از آنچه انتظار دارید استرس‌زا و چالش برانگیز باشند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای وِرگو:

عشق و زندگی اجتماعی می تواند کمتر از آنچه شما انتظار دارید خوشایند و رضایت بخش باشد. همچنین، کار کمی استرس دریافت می کند. سلامتی نیز حساس به نظر می رسد. همین امر در مورد سلامت عاطفی و مود شما نیز صادق است.

پیش‌بینی‌های روزانه برای لیبرا:

امروز خانه و خانواده می توانند باعث ایجاد استرس در شما شوند. زندگی عاشقانه نیز می تواند استرس زاتر و چالش برانگیزتر از آنچه شما انتظار دارید باشد. علاوه بر این، هزینه ها نیاز به توجه عاقلانه تری دارند.

پیش‌بینی‌های روزانه اِسکورپیو:

امروز سلامتی حساس به نظر می رسد و نیاز به احتیاط بیشتر و مراقبت بهتر دارد. همچنین، کار می تواند بیش از حد معمول سخت و پر استرس باشد. علاوه بر این، زندگی عاشقانه مقداری استرس دریافت می کند. به خصوص برای کسانی که در یک رابطه طولانی مدت هستند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای سَجیتِریِس:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. تا حد امکان از هرگونه هزینه غیرضروری و تکانشی خودداری کنید. همچنین، کار می تواند بسیار سخت و پر استرس باشد. مسافرت و رانندگی تأثیرات استرس‌زایی نیز دارند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای کپریکورن:

خانه و خانواده می توانند امروز باعث ایجاد استرس در شما شوند یا ممکن است به زمان و انرژی بیشتری نیاز داشته باشند. همچنین، عشق و زندگی اجتماعی ممکن است کمتر از آنچه انتظار دارید خوشایند باشد. علاوه بر این، هزینه ها نیاز به توجه عاقلانه تری دارند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای اَکواریِس:

مود و شرایط عاطفی شما امروز مقداری استرس دارد و نیاز به حمایت دارد. دوستان می توانند در برخی موارد به این امر اضافه کنند. همچنین، خانواده می تواند باعث ایجاد استرس در شما شود یا وقت و انرژی بیشتری را از شما طلب کند.

پیش‌بینی‌های روزانه برای پایسیس:

مسائل مالی امروز کمی استرس دارند. در برخی موارد ممکن است بر درآمد نیز تأثیر بگذارد، اما خریدها، سفارش‌ها و معاملات این انرژی‌ها را قوی‌تر دریافت می‌کنند. همچنین، مود و شرایط عاطفی شما مقداری استرس دریافت می کند.

همین؛ خوش بگذرانید و از روز خود لذت ببرید!

پیش بینی های روزانه برای یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
امتیاز خود را ثبت کنید