پیش‌بینی‌های عمومی برای ادامه هفته: کلا این هفته همانند هفته پیش هفته‌ای عجیب است. با این حال، با پیشرفت هفته، همه چیز روز به روز آسان تر می شود. البته شگفتی های زیادی وجود خواهد داشت. در همین ابتدای هفته مرکوری برگشتی، در روز یکشنبه با خورشید همسو می گردد. از این رو، هفته با ادراک سخت ادامه می یابد. روز سه شنبه، مرکوری برای ادامه بازی های قدرت خود به کپریکورن بازخواهد گشت. علاوه بر این، پایان هفته یعنی روز جمعه مرکوری با پلوتو همسو می شود و اسرار آن فاش می گردد. خوشبختانه، در آغاز هفته بعدی، ونوس جریان برگشتی خود را متوقف می نماید.

قدرت در تمام برگشتی‌های مرکوری دست عوض می کند. و این برگشتی مرکوری یک برگشتی مرکوری معمولی نیست. برای آگاهی بیشتر اینجا را بررسی کنید.

بنابراین، این هفته یک هفته بسیار قدرتمند و جالب است.

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای اریس:

ادامه هفته با مشکلاتی در مورد وضعیت اجتماعی شما ادامه می یابد، زیرا متوجه می شوید که در روزهای گذشته چه گفته شده یا انجام داده اید. خوشبختانه، این مدت طولانی نخواهد بود و از روز سه شنبه تمرکز شما در زندگی حرفه ای شما تغییر می کند. از آنجا، شما اسراری را خواهید دانست که ممکن است شما را شوکه کند. مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای تورس:

هفته با مشکلات و اضطراب در زندگی حرفه ای شما آغاز شده است. با این حال، این افکار برای مدت طولانی باقی نمی مانند و به زودی تمرکز شما به سمت یک راه خلاقانه تر تغییر می کند. خداراشکر به زودی فرماندار شما به سیر برگشتی خود پایان می دهد و صلح برقرار می شود. برکات او در حال بازگشت است! مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای جمنای:

قدرت ستارگان راه را برای بهبود سرنوشت‌‌تان به شما نشان می دهد. فرصت ها ممکن است افزایش یابد، اما شما باید هوشیار باشید. با پیشروی هفته، تحول شدیدی در ذهنیت شما شکل می‌گیرد. آماده اید که الگوهای فکری خود را رها کنید؟ مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای کَنسر:

هفته با انرژی های قدرتمندی شروع شد که عمیق ترین ترس ها و آرزوهای شما را به هم می زند. به نظر می رسد روز یکشنبه چیزی مهم از خواب بیدار شود. با پیشرفت روز، باید در مهمترین روابط خود توجه بیشتری داشته باشید. ازدواج و شراکت نیاز به صبر و بهبودی دارد. مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای لیو:

هفته با مشکلات مربوط به ازدواج و انواع شراکت شروع شد، زیرا متوجه می شوید که چه چیزی از زندگی شما کم است. با سپری شدن روزها بیشتر در مورد شغل و برنامه روزانه خود فکر می کنید، زیرا ممکن است خیلی چیزها در یک چشم به هم زدن تغییر کنند. مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای وِرگو:

هفته با خستگی و اضطراب ادامه می یابد – به ویژه در مورد زندگی حرفه ای و روتین روزانه شما. همچنین ممکن است چیزی در شما وجود داشته باشد که شما را مضطرب نگه دارد. همانطور که هفته پیش می رود، تمرکز شما به سمت چیزی که شما را شاد می کند تغییر می یابد. از چهارشنبه باید انتظار مشکلات کمتری داشته باشید. با این حال، به یاد داشته باشید، مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای لیبرا:

هفته با افکار تاریک در مورد آنچه باعث لذت شما می شود ادامه می یابد، زیرا متوجه چیز ناخوشایندی می شوید. با این حال، از روز سه شنبه، تمرکز شما به سمت خانه و خانواده شما تغییر می کند، جایی که چیزی به توجه شما نیاز دارد. مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای اسکورپیو:

هفته با نیروهای قدرتمندی ادامه می یابد که آرامش خاطر شما را در مورد خانواده و خانه شما به هم می زند. شما باید آرام بمانید و آنچه که باید بهبود یابد را در روز یکشنبه درمان کنید. از روز سه شنبه باید مراقب دوستان و نزدیکترین اقوام خود باشید. با خیال راحت رانندگی کنید، زیرا ممکن است در معرض تصادف باشید. مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای سَجیتِریِس:

هفته با انرژی‌های شدید در مورد حمل و نقل و ارتباطات شما ادامه می‌یابد. هنگام رانندگی مراقب باشید. از روز سه شنبه بیشتر مراقب این باشید که پول خود را در کجا خرج می کنید. با این حال، ممکن است یک منبع درآمد جایگزین پیدا کنید! مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای کپریکورن:

هفته با مشکلات مالی و افکار منفی در مورد این موضوع ادامه می یابد، چنانکه شما از عهده هزینه‌ها برمی آیید! با این حال، از روز سه‌شنبه، بیشتر در مورد خودتان و کارهایی که باید انجام دهید تا به آنچه در هفته‌های گذشته به شما آسیب رساند، بپردازید. روز به روز قدرت بیشتری از ستاره ها دریافت می کنید. به یاد داشته باشید که مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای اکواریِس:

هفته با درک کارمایی در مورد خود و زندگی شما ادامه می‌یابد. آیا کاری انجام داده بودید که نیاز است تا تغییر یابد؟ از روز سه‌شنبه، این افکار احتمالا شدیدتر شوند، زیرا ممکن است اسرارتان برای شما و دیگران بیشتر نمایان شود. از این قدرت بیاموزید و از آنچه در درون خود پنهان می کنید نترسید. سایه‌تان را در آغوش بگیرید! مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

پیش بینی های روزانه خود را بررسی کنید!

 

پیش بینی‌های ادامه هفته برای پایسیس:

هفته با اضطراب و احتمالاً رویاهای بسیار واضح ادامه می‌یابد که ممکن است باعث نوعی اضطراب شود. با این حال، با پیشرفت هفته – به ویژه از روز سه شنبه – شما شروع به پرداختن به مسائل مربوط به زندگی اجتماعی خود و حلقه هایی خواهید کرد که در آنها عضو هستید. سوء تفاهم بخشی از برنامه روزانه است، پس لطفا قبل از اقدام یا هر کاری فکر کنید. مرکوری برگشتی است! اینجا را کلیک کنید تا ببینید چگونه بر روی نشان زودیاک شما تأثیر می گذارد.

 

همین؛ خوش بگذرانید و از روز خود لذت ببرید!

پیش بینی ها برای ادامه هفته – یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰