اهمیت معنوی و کیهانی ۲۱ دسامبر ۲۰۲۰

 

چیزهای زیادی برای گشوده شدن در این تاریخ فوق العاده جادویی که برابر است با روز اول دی ماه وجود دارد! و هرچه به این زمان نزدیک تر می شویم، به بینش های بیشتری از طریق آن خواهیم رسید.

بیایید ابتدا در مورد آنچه تقریباً همیشه برای ۲۱ دسامبر یا اول دی هر سال صادق است صحبت کنیم – “نقطه انقلاب”.

نقطه انقلاب زمانی است که حجاب بین ابعاد نازک است. همچنین زمانی است که انرژی های زمین به روی مان گشوده تر می شوند و در ارتباط بیشتری با آن هستیم.

ما می توانیم با سهولت بیشتری احساس کنیم که ما صرفا تنها موجودات در این زمین نیستیم بلکه موجوداتی از آن هستیم.

نقطه انقلاب همچنین بسته به جایی که در جهان زندگی می کنید، شروع یک فصل جدید است و یک فصل جدید همیشه تحول انرژی را به همراه دارد.

سترنالیا، زمانی که صلح بر روی زمین وجود داشت و سترن خورشید ما بود، یک جشنواره بت پرستی (در تقویم جولیان) بود که در انقلاب دسامبر گرفته می شد و قرار بر آن بود که یادآور عصر طلایی باشد.

انقلاب دسامبر  در این روز مورد لطف خداوند بود چرا که گفته میشد بر “بازگشت به نور” دلالت می کند.

اطلاعات بیشتری در مورد اینکه چرا سترن در دوران طلایی خورشید به حساب می آمد را می توانید در اینجا بخوانید.

۲۱ دسامبر ۲۰۲۰ یک روز بسیار قدرتمند است، نه تنها به دلیل نقطه انقلاب، بلکه به دلیل یک تراز بسیار نادر امسال که با نام پیوند عظیم شناخته می شود.

علاوه بر این درست قبل از آن در ۱۴ دسامبر نیز یک خورشید گرفتگی کامل وجود دارد که به این انرژی ها نیز می افزاید.

خورشید گرفتگی پورتالی را به یک آغاز جدید باز می کند و چند روز بعد پیوند عظیم این انرژی پورتال را تقویت خواهد کرد.

افتتاح این پورتال اجازه خواهد داد جریان انرژی های فرکانس بالا به این سیاره برسد.

زمین همچنین یک تحول را در این تاریخ به پایان می رساند که اجازه می دهد یک “زمین جدید” متولد شود.

چیزی در پیرامون ما تغییر نمی کند، زمین همان زمین است، اما فرکانس های بالاتر جدیدی وجود خواهد داشت که به ما کمک خواهد کرد تا به قله ها و شیوه های جدید زندگی نائل شویم.

من از طریق همین مقاله ها پیام های بیشتری را برای شما به اشتراک خواهم گذاشت، اما اجازه دهید ابتدا نگاهی به رویداد مهم کیهانی این روز –پیوند عظیم- و آنچه ممکن است به ارمغان بیاورد بیندازیم:

پیوند عظیم ۲۰۲۰

این پیوند عظیم هر بیست سال یکبار به وقوع می پیوندد، و زمانی است که ژوپیتر و سترن در درجه ای یکسان از زودیاک قرار می گیرند.

پیوند عظیم نمایان گر تغییر یک دوره است و زمانی است که ما روش خود را برای مشاهده جهان متحول می سازیم.

همانطور که چشم اندازمان از دنیا تغییر می کند، جامعه و روشی که ما برای نزدیک شدن به چیزها انتخاب می کنیم نیز تغییر می کنند.

در حالی که پیوند عظیم در هر دو دهه اتفاق می افتد، تراز ۲۰۲۰ در را حتی به روی چرخه ای بزرگ‌تر می گشاید.

در ۲۰۰ سال گذشته، ژوپیتر و سترن فقط در نشان های زمین تراز شده اند، اما امسال، در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۰، ژوپیتر و سترن در نشان هوای آکواریوس هم تراز می شوند.

پیوند عظیم که برای اولین بار بعد از ۲۰۰ سال در یک نشان هوا اتفاق می افتد، نشان دهنده یک تغییر بسیار بزرگ در جهان بینی ما و عصری است که ما در حال آغاز آن هستیم.

همچنین ژوپیتر و سترن در صفر درجه آکواریوس تراز می شوند که این یک درجه فوق العاده قابل توجه از زودیاک است.

صفر نشان دهنده پتانسیل نامتناهی است و انرژی احتمالات بی حد و حصر را در اختیار دارد.

این پیوند عظیم که در آکواریوس اتفاق می افتد، همچنین ما را به درون انرژی های عصر آکواریوس می برد.

پیوند عظیم و عصر آکواریوس

بحث های زیادی در مورد زمان شروع عصر آکواریوس یا اینکه آیا ما در عصر آکواریوم هستیم وجود دارد.

اما من معتقدم که ما در یک نقطه تحول و گذار هستیم که از عصر ماهی به عصر آکواریوس منتقل می شویم.

پیوند عظیم یک نقطه کلیدی در این انتقال به عصر آکواریوس به شمار می آید و برای این مقدر شده است که بسیاری از مضامین “عصر آکواریوس” را درون زندگی مان به ارمغان آورد.

تحت این پیوند عظیم، ما می توانیم تحولی را درون زندگی برپایه اجتماع ببینیم.

به جای اینکه به دنبال دولت های بزرگ یا مشاغل بزرگ برای حمایت باشیم، می توانیم توجه مان را به سازمان های کوچکتر اداره شده توسط جامعه و مشاغل کوچک بچرخانیم.

می توان به جای تمرکز روی اشخاصی که برای رسیدن به صدر سعی دارند با یکدیگر رقابت کنند، روی این ایده تمرکز بیشتری داشت که همه ما زمانی رشد می کنیم که جمع رشد می کند.

پیوندهای عظیمی که در ۲۰۰ سال گذشته در زمین به وقوع پیوست، تمرکز ما را به سمت جاه طلبی، دولت موفق تر و تجارت بزرگ تر سوق داده است. این امر باعث شده است تا ما به ثروت و دارایی های مادی و ایجاد و ساختن چیزهای ملموس برای آینده توجه کنیم.

پیوندهای عظیم که اکنون به نشان های هوا رویگردانی می کنند، تمرکز بیشتری را به ما در جهت جمعی و یک رویکرد جامعه محور تر می دهد. تلاش‌های بشردوستانه مهم خواهند بود و فن‌آوری مورد حمایت قرار خواهد گرفت. ما چیزهای بیشتری را خواهیم دید که به صورت آنلاین نسبت به دنیای فیزیکی ساخته می شوند.

در یک سطح عمیق تر، پیوند عظیم ۲۰۲۰  می‌تواند به ما این امکان را بدهد که درک کنیم که حقیقتا همه با هم مرتبط هستیم.

این پیوند شروع به باز کردن ذهن مان به سطوح بالاتر آگاهی خواهد کرد تا درک کنیم که هیچ تفکیکی بین ما وجود ندارد.

پیوند عظیم در آکواریوس می تواند ایده‌های بیشتری از زندگی مبتنی بر جامعه را به همراه داشته باشد، جایی که همه ما برابر دیده می شویم و تمرکز بیشتر بر روی کل افراد است نه فقط چند نفر اندک.

در حالی که این انرژی بسیار زیبا است و می تواند به ما در ایجاد دنیای جدید کمک کند، اما باید مراقب باشیم که در از دست دادن احساس فردیت خود و افکار و عقایدمان به نفع آنچه توده ها فکر می کنند در جهت اتصال بیشتر به یکدیگر، بسیار متفکرانه و هوشیارانه عمل کنیم و بیش از حد متکی به تکنولوژی نباشیم.

این مسیری که ما انتخاب می کنیم ما را به سمت انرژی های روانی باورنکردنی که در این روز حضور دارند می رساند و دقیقا همان مسیری است که باید روی آن تمرکز کنیم.

اهمیت معنوی ۲۱ دسامبر ۲۰۲۰

تمام انرژی های کیهانی امسال ما را به سمت بسته شدن چرخه عظیم کارمایی برای کره زمین، سوق داده است.

از آنجا که این پورتال روی خورشیدگرفتگی کامل، تحت عنوان پیوند عظیم گشوده و تقویت می شود، همه ما قادر خواهیم بود درون یک “زمین جدید” قدم بگذاریم.

بگذارید با یک مثال این موضوع را برایتان روشن کنم. در نظر بگیرید که زمین ما مجبور به عبور از طریق  یک تونل مارپیچی است. همچنان که از این تونل عبور می کند، آنقدر تحت فشار قرار می گیرد که مجبور می شود به دو قسمت تقسیم شود تا بتواند رد شود. تقریباً همانند تقسیم سلولی.

این دو سلول از یک زمین یکسان هستند، اما آن ها دو داینامیک انرژی جدید را نشان می دهند که ما می توانیم روی این سیاره با آن کار کنیم که قبلاً در دسترس ما نبود.

یکی از این “سلول ها” نشان دهنده سقوط بیشتر در الگوهای قدیمی کارمایی است، تقریباً مثل اینکه ما در حال پیشرفت یا حرکت رو به جلو نیستیم زیرا همچنان در حال تکرار همان حلقه هستیم. اگر در این مسیر حرکت کنیم، سرانجام فراتر از گذشته ای که می شناسیم به تاریکی عمیق تری فرو خواهیم رفت.

انتخاب “سلول”ی که ما می خواهیم دنبال کنیم برعهده خود ما است که برای اکثریت مردم، ممکن است خودشان را بین هر دو متعادل سازند.

اساساً فرکانس کره زمین در حال گسترش است. ما نسبت به قبل قادریم به درون فرکانس های بالاتر وارد شویم، اما همچنین فرکانس های پایین تر از قبل را نیز خواهیم داشت.

حفظ و دسترسی به فرکانس هایی که از قبل از وقوع این تقسیم با آن ها آشنا هستیم نیز آسان تر خواهد شد. این بدان معناست که کار با تمام انرژیهای فرکانس بالا که در گذشته با آن ها ارتباط داشتیم برای مان بسیار آسانتر خواهد نمود.

بسیاری از روانشناسان و کسانی که به وسیله شهودشان الهام می گیرند پیام های مشابهی را در مورد ۲۱ دسامبر برداشت کرده اند. بسیاری از آن ها از یک  “تقسیم و شکاف زمانی” صحبت کرده اند، جایی که تقسیم زندگی سه بعدی و پنج بعدی وجود خواهد داشت.

زندگی پنج بعدی همیشه به ما پیشنهاد شده است که با نزدیک شدن به این پیوند رسیدن و ماندن در آنجا بسیار آسان تر می شود.

برای کسانی که در بعد پنجم زندگی می کنند، فرکانس های جدید و کدهای نوری بیشتری در دسترس شان قرار می گیرد و این همان چیزی است که بسیار هیجان انگیز است! چه کسی می داند چه قابلیت ها یا خرد و دانش معنوی جدیدی، راه خود را به سمت زمین آغاز خواهد کرد.

چگونه خودمان را برای این روز آماده کنیم؟

همچنان که به این تاریخ نزدیک تر می شویم، بالا نگه داشتن ارتعاش تان بسیار ارجحیت پیدا می کند.

هرچه فرکانس کره زمین در زمان “شکاف” بالاتر باشد، دامنه فرکانس های جدید برای مان بازتر خواهد شد.

با بالا نگه داشتن ارتعاش، می توانیم فرکانس کره زمین را نیز بالا ببریم و همچنین این عمل، غرق شدن و ماندن دیگران در هرگونه ارتعاش پایین تر را دشوارتر می سازد.

ما می توانیم ارتعاش خود را نه با تلاش برای مثبت بودن در همه زمان ها بلکه با درست و صادق بودن نسبت به خودمان بالا نگه داریم.

ارتعاش ما وقتی در بالاترین حالت قرار دارد که به احساس مان صادق هستیم و به کسی که هستیم متصلیم و خودمان را با تمام معایب به طور کامل می پذیریم.

این “شکاف”ی که در زمین ایجاد می شود در نهایت به ما کمک می کند تا به سطح جدیدی از رشد برسیم. نور و روشنایی بیشتری به ما پیشکش می کند و به امید، صلح و رفاه بیشتری دست می یابیم.

۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۰ می تواند روز مناسبی برای یک آیین تجلی و ظهور باشد، تا آنچه که می خواهید را جذب کنید و آنچه که برای جهان آرزو می کنید را تجسم کنید.

روز خوبی است تا آنچه که می خواهید روی آن تمرکز کنید را به شفافیت برسانید، با معنویت خود ارتباط بگبرید و در مورد اهداف متمرکز بر قلب خود کاملاً روشن شوید.

اطلاعات بیشتر و همچنین آیین این پیوند عظیم به زودی.

پیوند عظیم