آسترولوژی_شهودی: پیوند

ژوپیتر پلوتو ۲۰۲۰

یکی از چرخه‌های مهم سیاره‌ای که در سال ۲۰۲۰ به وقوع می پیوندد، پیوند ژوپیتر پلوتو است. این یک هم‌ترازی نادر است و فقط هر ۱۲-۱۳ سال یک بار اتفاق می افتد.

ژوپیتر و پلوتو امسال سه بار با هم پیوند می‌خورند. ۴ آوریل، ۳۰ ژوئن و ۱۲ نوامبر ۲۰۲۰.

این تاریخ ها را می توان به عنوان آغاز، میانه و پایان چرخه در نظر گرفت، اگرچه ما اثرات این تراز را از اواخر ماه مارس تا دسامبر احساس خواهیم کرد، اما در این تاریخ های خاص ممکن است سرنخ هایی را در مورد آنچه این تراز سرنوشت ساز در خود دارد به دست آوریم.

آسترولوژی ژوپیتر و پلوتو

گرد هم آمدن ژوپیتر و پلوتو، امضای آسترولوژیکی برای فراوانی، سعادت و ثروت است.

ژوپیتر حاکم آسمان‌ها و سیاره فراوانی و گسترش است. پلوتو حاکم دنیای زیرین، و سیاره قدرت و مرگ و تولد دوباره است.

با پیوند این دو، ما در چگونگی مشاهده و عملکردمان نسبت به فراوانی و وفور، پول و دادن و دریافت انرژی، شاهد تغییر و تحولات عمده‌ای خواهیم بود.

پلوتو ویرانی به همراه دارد، اما حضور ملکوتی ژوپیتر تضمین می‌کند که هرآنچه در جای خودش ساخته شده، روشن‌تر، بهتر و فراوان‌تر از گذشته خواهد بود.

ممکن است احساس شود چیزهایی در اطراف‌مان در حال فروپاشی هستند، اما همانطور که نابود می‌شوند، خاکسترشان راه جدیدی را برای متولد شدن در هستی هموار می کنند. این فراوانی در عمل است. هیچ چیز هرگز نابود نشده است، بلکه فقط در شکلی دیگر متولد می شود.

پیوند ژوپیتر پلوتو در ۲۰۲۰

گردهم‌آیی این دو در ۲۰۲۰، به احتمال زیاد نورافکنی را روی اقتصاد، امور مالی ‌مان و رابطه مان با فراوانی می تاباند.

بسیاری‌ها در حال حاضر فشار اقتصادی را احساس می کنند و گرچه ممکن است این زمان‌ها احساس خوشبختی نکنند، اما ژوپیتر و پلوتو با هم جمع می آیند تا روش بهتر، جدیدتر و امیدوارانه تری را خلق کنند.

پلوتو به عنوان سیاره مرگ و تولدِ دوباره، از فرمان دادن به نابودی – در جهت بازسازی – هراسی ندارد. پلوتو هر آنچه که سست و ضعیف است را خواهد یافت و آن را متلاشی خواهد نمود، اما خوش‌بینی ژوپیتر به ما این امکان را می دهد تا سریع به رفع مشکلات و ترمیم اوضاع بپردازیم تا بتوانند بهتر و کامیاب تر از گذشته باشند.

ما پیش از این شاهد تغییراتی در اقتصاد بوده ایم و به احتمال زیاد این هم‌آغوشی اخبار بیشتری را به همراه خواهد داشت.

اگرچه این می تواند کمی نگران‌کننده باشد، اما این مخلوط انرژی برای ما فرصتی برای ایجاد تعادل بیشتر در جهت تقویت اقتصاد برای همه و همچنین ایجاد رابطه‌ای سالم تر در هنگام به دست آوری پول است.

پیام شهودی از ژوپیتر و پلوتو

ژوپیتر و پلوتو از ما دعوت می کنند تا نگاهی به ارتباطمان با فراوانی بیاندازیم.

در مورد اینکه فراوانی برای شما چه معنی می دهد لحظه ای بیاندیشید.

فراوانی فقط چیزهای مادی یا پول نیست بلکه چیزی بیش از این‌هاست. این در مورد گسترش است. در مورد اینکه طوری در جهان زندگی کنید که به شما امکان دهد فرصت ها را ببینید و نه محدودیت ها را.

فراوانی چیزی نیست که ما خلق می کنیم، بلکه چیزی است که ما خودمان را با آن تنظیم می کنیم و گردهمایی این اجرام کیهانی یک پیام از طرف یونیورس است که زمان آن رسیده که رابطه‌یمان با فراوانی را آپگرید کرده و با آن ارتباط بگیریم.

در درون بدن خود ما همین حالا، سلول های بی شماری وجود دارد. در آسمان تعداد بی نهایت ستاره مشاهده می شود و در ساحل دریا نیز دانه‌های غیر قابل شمارش ماسه یافت می شود. مقدار فراوانی آب در اقیانوس هایمان جریان دارد و خورشید چنان درخشان می‌تابد که قادر است همه چیز را در این سیاره روشن کند.

فراوانی در تمامی اطراف مان وجود دارد و هنگامی که شروع به شناختن آن می کنیم و آن را فراتر از ماده می بینیم، آنگاه می توانیم خیلی بیشتر از قدرت و پتانسیل‌ آن استفاده و آن را درک کنیم.

ژوپیتر و پلوتو با هم، درهای وسیعی را به فراوانی می گشایند و به ما یادآور می شوند که هر وقت چیزی را از دست می‌دهیم، چیز دیگری همیشه بدست می‌آید و هرگاه پایانی وجود دارد، یک آغاز جدید همیشه به دنبال آن می‌آید.

اگر احساس می کنید درهای اطراف تان به رویتان بسته شده اند، این مهم است که آن را نادیده نگیرید و هرگونه احساسی که بالا می آید را محترم بشمارید. اما وقتی احساس آمادگی کردید، ببینید آیا می توانید به فرصت های جدیدی که اکنون به شما ارائه می شود تکیه کنید.

ژوپیتر و پلوتو در اینجا هستند تا به ما یادآور شوند که ما شایسته دریافت فراوانی هستیم و بخشیدن و ارائه آن برای ما اطمینان بخش است. این دو به ما یادآوری می‌کنند که توجه خود را به آنچه می خواهیم در زندگی خود جذب کنیم متمرکز کنیم و عالم فراوانی را که در درون و اطراف ما دوام دارند را درک و احساس کنیم.

آیا می توانید فراوانی که از قبل در درون و اطراف شما وجود داشته و دارد را درک کنید؟

به طور کلی، ادغام ژوپیتر و پلوتو تابلوی راهنمایی مان از طرف یونیورس است که زمان آن رسیده تا یک جریان متعادل‌تری ایجاد کنیم و به یاد داشته باشیم که فراوانی همیشه در اطراف ما هست.

 

پیوند ژوپیتر پلوتو ۲۰۲۰