آسترولوژی شهودی: ژوپیتر در

ماهی ۲۰۲۱-۲۰۲۲

 

 

ژوپیتر بزرگترین سیاره منظومه شمسی‌مان است، بنابراین به هنگام جابجایی به بخش جدیدی از زودیاک، ما امواج این تغییر را در عمق وجودمان احساس می‌کنیم.

ژوپیتر از اواخر آذر ۹۹/ دسامبر ۲۰۲۰ در آکواریوس به سر برده که همچنین پیوند اعظم با سترن را در نقطه‌ی انقلاب زمستانی رقم زد.

ژوپیتر در آکواریوس از نوآوری و خلق فناوری‌های جدید حمایت کرد و کمک کرد تا ما حس عمیق تری نسبت به اجتماع داشته باشیم.

اکنون، کم کم زمان ژوپیتر در آکواریوس به پایان آمده و بعد از ۱۲ سال برای اولین بار در ۲۳ اردیبهشت/۱۳ می وارد نشان ماهی می‌شود.

ژوپیتر تا ۶ مرداد/۲۸ ژولای در ماهی باقی می‌ماند تا یکبار دیگر برای آخرین بار وارد آکواریوس شود و کارهای ناتمام را تمام کند و هرگونه هدایای بی‌پاسخ را تحویل دهد. ژوپیتر بعدها در ۸ دی/۲۹ دسامبر ۲۰۲۱ به ماهی بازخواهد گشت و بیشتر سال ۲۰۲۲ را در آنجا خواهد ماند.

سفر کوتاه ژوپیتر در ماهی از می تا ژولای ۲۰۲۱ طعم چیزهایی را به ما نشان خواهد داد که قرار است در سال ۲۰۲۲ تجربه کنیم، زیرا ژوپیتر خانه‌ای پایاتر را در ماهی بنا می‌سازد.

ژوپیتر در ماهی ۲۰۲۱-۲۰۲۲

ژوپیتر بودن در ماهی را دوست دارد. پیش از کشف نپتون، سیاره حاکم بر ماهی، ژوپیتر بود. ژوپیتر به عنوان حاکم سنتی ماهی قادر است قدرت تام خود را بیان کند و ما را به خرد فراموش شده‌ی گذشته پیوند دهد.

در این دوره ممکن است، بخشی از خرد باستانی که توسط اجداد و ستاره شناسان باستانی مان شهود و درک شده بود، به ما بازگردانده شود. شاید ما حتی خودمان را در حال سفر از دودمان خاندان مان و یا حتی زندگی های گذشته مان بیابیم و بفهمیم که ما برای به دست آوردن درکی عمیق تر و معنادار تر اینجاییم.

ژوپیتر در ماهی یک انرژی بسیار معنوی است و ما احتمالا با احساسات روانشناختی و روح مان بیشتر همگام و در ارتباط خواهیم بود.

ژوپیتر نماینده گسترش و فراوانی است و ماهی بر چیزهایی مانند عوالم روحانی و معنویت، دین و ادراک ما از یگانگی و انرژی منبع حکم می راند، بنابراین در اینجا فرصتی برای رسیدن به سطحی جدید و عمیق تر از آگاهی وجود دارد.

ماهی به عنوان آخرین نشان از زودیاک همچنین بر اتمام و درک ما از تمامیت جهان هستی حکومت دارد. با توجه به اینکه ژوپیتر این دیدگاه را برایمان گسترش می دهد، ممکن است سرنوشت عمیق تری از سفرمان گشوده شود و بتوانیم آسان تر تصویر بزرگتر را ببینیم.

ژوپیتر در ماهی همچنین یک انرژی رویایی است و می تواند خلاقیت و تخیل مان را افزایش دهد. اگر ما در حال کار بر روی پروژه های خلاقانه و فانتزی یا فلسفه و عرفان هستیم این می تواند کمک کننده باشد.

ژوپیتر در ماهی همچنین می تواند فراوانی و گسترش را برای کارها و پروژه های خلاقانه و شهودی مان به ارمغان بیاورد، بنابراین اگر این چیزی است که شما برای رسیدن به آن سخت تلاش کرده باشید، بدانید که این انرژی در کنار شماست و امواج حمایتی ارسال می کند.

 تعالیم و هدایای ژوپیتر در ماهی در سطح جمعی به احتمال زیاد در طول سال ۲۰۲۲ به نتیجه خواهد نشست.

بعضی چیزهایی که ممکن است در این زمان دیده شود عبارتند از:

  • جنبش های معنوی جدید
  • فلسفه جدید
  • افزایش علاقه به معنویات یا مذهب
  • افسون شدن با تصوف وعرفان، اسرار غیب و تخیلات و فانتزی ها
  • نوآوری و نبوغ در فیلم و سینما، عکاسی و موسیقی
  • دگرگونی در صنعت سرگرمی و موسیقی
  • تحقیقات جدید و علاقه‌ای عمیق تر به سلامت روان
  • تحقیقات بیشتر درباره مواد آلتر و تغییردهنده‌های خفیف
  • پذیرش بیشتر روش های درمانی معنوی و جایگزین
  • نوآوری‌هایی در زمینه زندگی دریا و اقیانوس‌هایمان

همانطور که ماهی یک نشان آب است و ژوپیتر گسترش و فزونی را به بار می آورد، ما نیز ممکن است افزایش بارش باران، سیل، و حتی احتمالات سونامی را شاهد باشیم.

معنی ژوپیتر در ماهی برای شما

برای درک اینکه چگونه ژوپیتر در ماهی برای‌تان در سطح شخصی آشکار خواهد شد، به تم هایی که در زندگی شما در سال ۸۸-۸۹/ ۲۰۱۰ شایع بود نگاه کنید.

این نمی گوید که حوادثی مشابه آن آشکار خواهد شد، اما ممکن است متوجه شوید که شما در حال کار بر روی پیشرفت هدایا و دروس‌تان در آن زمان هستید. همچنین ممکن است الگوهای مشابه یا یک موضوع مشترک بین این دو دوره زمانی را شاهد باشید.

شما همچنین می توانید جایی که ماهی در چارت تولدتان می افتد، به عنوان منطقه ای از چارت که یک دوز کامل و فراوان از انرژی دریافت خواهد کرد بنگرید، چرا که ژوپیتر از طریق آن حرکت خواهد نمود.  

اگر شما سیاره یا سیاراتی در ماهی دارید، می توانید انتظار داشته باشید که آن سیاره یک خصیصه و ویژگی مهم برای سال پیش رو باشد.

اگر شما ژوپیتر ناتال خود را در ماهی دارید، این بازگشت ژوپیترتان را نشان می دهد! (مقاله در این باره به زودی).

اگر شما خورشید در ماهی یا دارای رایزینگ ماهی هستید و ژوپیتر را در نشان تان دارید یک فال مثبت در نظر گرفته می شود و واقعا زمانی برای درخشش است. زمان توسعه و به نتیجه رسیدن تمام هدایا و پاداش هایتان است.

در هر صورت، همه ما می توانیم به خود تلنگری بزنیم و با انرژی گسترش دهنده، غنی و خوش شانس ژوپیتر ارتباط بگیریم. بنابراین به آنچه فکر کنید که می خواهید در زندگی تان گسترش پیدا کند و توجه تان را در آن جهت بگذارید چرا که شما مطمئن هستید نتایج فراوانی و وفور را دریافت خواهید کرد!

مسیر چرخه ژوپیتر در ماهی:

۲۰۲۱/۱۴۰۰

۱۳می/۲۳ اردیبهشت: ورود ژوپیتر به ماهی

۲۰-۲۱ ژوئن/۳۰ خرداد: ورود ژوپیتر به برگشتی

۲۸ ژولای/۶ مرداد: بازگشت ژوپیتر به آکواریوس

۱۹ اکتبر/۲۷ مهر: مستقیم شدن ژوپیتر در آکواریوس

۲۹ دسامبر/۸ دی: ورود ژوپیتر به ماهی

 

۲۰۲۲ / ۱۴۰۱

۱۰ می/۲۰ اردیبهشت: ورود ژوپیتر به قوچ

۲۷ ژولای/۵ مرداد: ورود ژوپیتر به برگشتی

۲۸ اکتبر/۶ آبان: بازگشت ژوپیتر به ماهی

۲۲ نوامبر/۱ آذر: مستقیم شدن ژوپیتر در ماهی

۲۰ دسامبر/۲۹ آذر: ژوپیتر ماهی را به سمت قوچ ترک می گوید و تا سال ۲۰۳۳ / ۱۴۱۲ دیگر به ماهی برنمی گردد.

ژوپیتر در ماهی