۱۵_۱۶ می گرفتگی قمری ماه خون را در نشان اسکورپیو به ارمغان می آورد. ماه گرفتگی خون نادر و بسیار قوی است. این نشان دهنده یک پایان است، نقطه پایانی برای یک فصل نه تنها در زندگی ما، بلکه در سفر روح مان نیز.

ماه گرفتگی خون نام خود را از رنگ مایل به قرمزی گرفته است که ماه هنگام وقوع یک ماه گرفتگی کامل به خود می گیرد. ماه گرفتگی کامل یا گرفتگی ماه خون همیشه در ماه کامل رخ می دهد و قوی ترین نوع آن است که می توانیم تجربه کنیم. آن ها وزن هزار ماه کامل را حمل می کنند!

اگر قبلاً انرژی ماه کامل را احساس کرده اید، می توانید تصور کنید که ماه گرفتگی خون چقدر می تواند قوی باشد. انرژی آنها چیزی است که ما می توانیم در سطوح فیزیکی، عاطفی، ذهنی و معنوی احساس کنیم و اثرات آن می تواند تا یک ماه ادامه داشته باشد.

تمام گرفتگی‌ها قراردادهای روح ما را فعال می‌کنند و رویدادهایی را که برای رشد و تکامل روح ما ضروری هستند، به جلو می‌آورند. اگرچه گرفتگی ها می‌توانند چالش‌هایی را برای ما به همراه داشته باشند، اما همیشه ما را در جایی که باید باشیم قرار می‌دهند.

تحت گرفتگی قمری می ۲۰۲۲، ما هدایت می‌شویم تا فصلی از زندگی‌مان را ببندیم. این گرفتگی نشان دهنده پایان، بسته شدن و تکمیل است. چیزی باید تمام شود و این گرفتگی محرک خواهد بود.

همانطور که این ماه گرفتگی در نشان دگرگون کننده اسکورپیو قرار می گیرد، ممکن است ما نیز در حال عقب نشینی از درون برای ریختن لایه ها و حرکت به حالت عمیق تر و واقعی تر باشیم.

اسکورپیو به دلیل توانایی اش در تغییر شکل و پوست انداختن توسط عقرب نشان داده می شود. اما انرژی اسکورپیو به ققنوس نیز متصل است. ققنوس توانایی، قدرت و نیروی این را دارد که خود را از خاکستر متولد کند. به شکل واقعی و عالی خود از خاکستر برمی خیزد.

هر کدام از ما این قدرت را داریم که این کار را برای خود انجام دهیم. در حالی که ماه‌گرفتگی خون ممکن است خاکستر به همراه داشته باشد، اما این نوید را نیز به همراه دارد که ما نیز می‌توانیم درست مانند ققنوس طلوع کنیم و خود را با حداکثر توان خود دوباره متولد کنیم.

چرخه‌های مرگ و تولد دوباره بخشی از زندگی هستند و واقعاً می‌توان آن‌ها را تحت یک ماه گرفتگی خون برجسته کرد. هر یک از ما سفر خود را برای طی طریق داریم، اما با طلوع این ماه گرفتگی، شاید به چرخه های مرگ و تولد دوباره در زندگی خود فکر کنید، و اینکه چگونه ممکن است در حال حاضر برای شما فعال شوند.

اگر گرفتگی هر چیزی را در زندگی شما بسته است، در قلب خود حفظ کنید که فرصتی وجود دارد که به موقع خود را دوباره از خاکستر متولد کنید. در قلب خود حفظ کنید که اگرچه گرفتگی چالش برانگیز است، اما همیشه ما را در جایی قرار می دهد که برای بالاترین تکامل روح خود باید باشیم.

همانطور که ساختمان انرژی گرفتگی را احساس می کنیم، ممکن است متوجه شویم که نیاز به عقب نشینی یا حفظ انرژی خود داریم. در این فضای ساکن، ممکن است بیداری‌ها، لحظات یورکایی و درک عمیق‌تری در مورد مسیر، روابط و موقعیت‌هایی که در آن قرار داریم را تجربه کنیم.

از آنجایی که این گرفتگی مضمون پایان‌ها را به همراه دارد، ممکن است متوجه شویم که باید چیزی را رها کنیم یا متوجه شویم که مسیر فعلی ما باید تغییر کند تا بهتر در خدمت مان باشد.

ماه گرفتگی یک زمان بسیار حساس و روانی است، بنابراین به هر گونه احساس آزاردهنده یا شهود توجه کنید. از آنجایی که مرکوری نیز تحت این ماه گرفتگی در برگشتی قرار خواهد داشت، ممکن است احساس کنیم که از نظر ذهنی مه آلود شده یا حتی در مورد چگونگی ادامه دادن در دنیای بیرونی خود کمی سردرگم هستیم. اگر این اتفاق افتاد، آن را به عنوان یک فراخوان برای وارد شدن به درون در نظر بگیرید، صبور باشید و با صدای درون خود آرام بگیرید.

صدای درونی ما همیشه راه را می‌داند، و حتی اگر این گرفتگی ممکن است از ما بخواهد در آنچه رخ می‌دهد کمی صبور باشیم، می‌توانیم اعتماد کنیم که به موقع به تمام پاسخ‌هایی که نیاز داریم خواهیم رسید.

تحت این ماه گرفتگی خون، ونوس و کایرن نیز در یک راستا خواهند بود. این ترکیب سیاره‌ای می‌تواند ارتعاشات پاک‌کننده و شفابخش را به سمت ما بفرستد و به ما کمک کند تا زخم‌هایی را که ما را ناراحت کرده‌اند ببندیم. برخی از زخم ها هرگز التیام نمی یابند، اما در زیر این ماه گرفتگی، انرژی های تسکین دهنده ای وجود دارد که می تواند ما را در یافتن تعادل و قدرت حمایت کند.

از آنجایی که ماه‌گرفتگی‌های خون زمان خوبی برای پایان‌ها هستند، می‌توانیم آگاهانه از این انرژی برای پایان دادن به زخم‌ها، داستان‌ها یا موقعیت‌های دردناکی که ممکن است در آن قرار بگیریم، استفاده کنیم.

گرفتگی ها همیشه ما را به سمت قدم بعدی هدایت می کنند، بنابراین پس از تعیین هدف، بهترین کاری که می توانیم انجام دهیم تسلیم شدن و اعتماد به جایی است که انرژی ها ما را به رفتن می خوانند.

مارس و نپتون نیز در این گرفتگی در یک راستا قرار دارند و ما را راهنمایی می کنند تا روی ارتباط معنوی خود تمرکز کنیم. مارس انرژی نترس و جنگجو محور است، در حالی که نپتون در مورد عشق و ارتباط بالاتر است.

این ترکیب انرژی در زیر ماه گرفتگی خون ما را راهنمایی می کند تا بر سلامت معنوی خود تمرکز کنیم و به یاد داشته باشیم که ما در اینجا روح هایی برای تجربه انسان بودن هستیم.

یک ماه گرفتگی دیگر در سال ۲۰۲۲ در ۸ نوامبر رخ خواهد داد. این دو گرفتگی با هم کار خواهند کرد. بسیار محتمل است که ماه گرفتگی نوامبر دارای مضامینی مشابه با آنچه که در ماه می برای شما در حال آشکار شدن است داشته باشد. در ادامه با ما همراه باشید!

 

آیین ماه گرفتگی خون اینجاست

هوروسکوپ گرفتگی قمری ماه کامل در اسکورپیو

گرفتگی قمری ماه خون می ۲۰۲۲