ترانزیت مارس در خانه اول

اقدامات برای دفاع از خودتان به انجام خواهد رسید و شما ممکن است مایل باشید تا برای به دست آوردن منافع خود بجنگید. این امکان وجود دارد که انرژی فیزیکی بیشتری نسبت به زمان معمول داشته باشید، بنابراین این ممکن است زمان مناسبی باشد تا به فکر سلامتی و بهبود خود باشید.

 

ترانزیت مارس در خانه دوم

ممکن است رویکرد قاطعی برای مواجهه با مسائل مالی‌تان داشته باشید. مراقب باشید تا از مشکلات ناشی از تصمیمات مالی آنی اجتناب کنید؛ می توان ریسک کرد اما گاهی اوقات باید قبل از عمل فکر کنید.

 

ترانزیت مارس در خانه سوم

نیاز به اقدام درباره موضوعات مربوط به محیط اطراف، محله و همسایگان شما وجود دارد، ممکن است متوجه شوید که شما بدون توجه به واکنش یا عواقب کاری که ممکن است در پیش باشد، جسورانه ادعا کنید. ممکن است تمایل داشته باشید نظرات‌تان را بیان کنید، اگرچه بدانید احتمال دارد مشاجراتی پیش آید یا حداقل چند نفر را ناراحت کند.

 

ترانزیت مارس در خانه چهارم

اگر چیزی از گذشته شما است که باید با آن روبرو شوید اکنون زمان آن است. ممکن است چالش هایی وجود داشته باشد اما در نتیجه می تواند شما را قوی تر سازد. ممکن است در مورد زندگی خانه و خانواده‌تان قاطع تر و فعال تر شوید. که می تواند به شما کمک کند آنچه که برای احساس امنیت در محیط داخلی خود نیاز دارید را به دست آورید.

 

ترانزیت مارس در خانه پنجم

اشتیاق به فعالیت های خلاقانه یا اوقات فراغت افزایش می یابد که می تواند مقدار قابل توجهی از وقت و انرژی شما را به خود اختصاص دهد. این ممکن است زمان مناسبی برای شرکت در یک رشته ورزشی یا چیز دیگری که از آن لذت می برید و نیاز به تلاش بدنی دارد باشد.

 

ترانزیت مارس در خانه ششم

اگر مشغول به کار هستید، ممکن است متوجه شوید که با همکاران خود، حتی اگر بحث و اختلاف نظرهایی وجود داشته که باید به آنها رسیدگی شود، قاطع تر شده اید. صرف نظر از اینکه شما شاغل، بیکار یا بازنشسته هستید، خواهید دید که انرژی بیشتری برای مقابله با کارهایی که باید انجام شود، در اختیار دارید.

 

ترانزیت مارس در خانه هفتم

ممکن است انرژی زیادی صرف روابط نزدیک و مشارکت ها شود، همچنین ممکن است رویکردی قاطع برای رسیدن به آنچه که شما از آن ها می خواهید، اتخاذ کنید. این امکان وجود دارد که بین شما و کسانی که با شما مخالفت می کنند، رقبا و دشمنان، تعارض ایجاد شود.

 

ترانزیت مارس در خانه هشتم

منطقه یا مناطقی از زندگی تان که شما را ملزم می کند تا قوی و مدعی باشید، می تواند تحولاتی را پشت سر بگذارد و شما را به فعالیت وادارد. به ویژه در مورد منابع مشترک، وام ، ارث و وراثت یا سرمایه گذاری ها.

 

ترانزیت مارس در خانه نهم

ممکن است نیاز باشد تا به یک مکان بیگانه سفر کنید یا با کسانی تماس حاصل کنید که فرهنگ متفاوتی نسبت به شما دارند. اکنون زمانی است که شما قادر و متمایل هستید تا برای اعتقادات و آزادی خود بجنگید.

 

ترانزیت مارس در خانه دهم

انرژی و اشتیاق شما در حرفه تان یا آنچه می خواهید در زندگی خود به دست آورید افزایش می یابد که در صورت تمرکز و سازماندهی می تواند موفقیت هایی حاصل شود. ممکن است مجبور شوید برای هدف و آنچه می خواهید بدست آورید بجنگید، این احتمال وجود دارد که با فردی در موقعیت قدرت درگیر شوید.

 

ترانزیت مارس در خانه یازدهم

این زمانی است که شما قادرید در جهت به دست آوردن و جمع کردن دوستان و متحدان ابتکار عمل به خرج دهید. ممکن است انرژی بیشتری برای زندگی اجتماعی شما یا گذراندن وقت با دوستان صرف شود. می توانید متوجه شوید که با دوستان یا همکارانتان اختلاف نظر یا مشاجراتی دارید. و یا ممکن است مجبور شوید برای دفاع از دوستان خود بجنگید.

 

ترانزیت مارس در خانه دوازدهم

  این احتمال وجود دارد که شما مجبور شوید در برابر محدودیت های شخصی و مشکلاتی که معمولاً در خود نگه داشته اید، مبارزه کنید. ممکن است برایتان آسان نباشد بنابراین عزم و عمل مورد نیاز است. به خصوص که شما مثل همیشه مدعی و جسور نخواهید بود. با این حال، درس هایی یاد می گیرید که می تواند به شما کمک کند تا قدرتی که هرگز از آن خبر نداشته اید را پیدا کنید.

ترانزیت مارس در خانه ها