Project Description

اطلاعات طالع‌بینی آکواریوس

 

عنصر: هوا

حالت: ثابت

رنگ: آبی روشن، نقره‌ای

روز: ‌شنبه

حاکم: اورانوس، سترن

بیشترین سازگاری با: لئو، کماندار

اعداد شانس: ۸, ۱۱, ۱۸, ۲۲

محدوده تاریخ میلادی: ۲۰ ژانویه – ۱۸ فوریه

 

 

خصوصیات آکواریوس

 

نقاط قوت: پیشرفت‌گرا، اصیل، مستقل، بشردوست

نقاط ضعف: فراری از ابراز عواطف، دمدمی‌مزاج، سازش ناپذیر، کناره‌گیر

یک آکواریوس دوست دارد: خوشی با دوستان، کمک به دیگران، مبارزه برای اهداف، گفت‌وگوی روشنفکرانه، یک شنونده خوب

یک آکواریوس دوست ندارد: محدودیت‌ها، وعده‌های به‌هم‌خورده، تنها بودن، شرایط دل‌گیر و کسل کننده، افرادی که با آنها مخالف هستند

 

 

 

متولدین آکواریوس، محجوب و ساکت است، اما از طرف دیگر، آن‌ها می‌توانند غیرعادی و پرانرژی باشند . با این حال، در هر دو مورد، آن‌ها متفکران ژرف و افرادی بسیار روشنفکر هستند که دوست دارند به دیگران کمک کنند. آن‌ها قادرند بدون هیچگونه تعصبی هر دو طرف را ببینند که این باعث ‌شده آن‌ها به راحتی مسائل و چالش‌ها را حل کنند .

اگرچه آن‌ها به راحتی می‌توانند با انرژی اطراف خود سازگار شوند، اما متولدین آکواریوس برای احیای قدرت نیاز به مدتی تنهایی و دور از همه چیز بودن دارند. افرادی که تحت نشان آکواریوس متولد می‌شوند، به جهان به عنوان مکانی پر از احتمالات نگاه می‌کنند.

آکواریوس یک نشان هوا است و به همین دلیل در هر فرصتی از ذهن خود استفاده می‌کند. اگر تحریک ذهنی وجود نداشته باشد، آنها خسته و ملول می‌شوند و انگیزه‌ای برای رسیدن به بهترین نتیجه نخواهند داشت.

سیاره حاکم آکواریوس، اورانوس دارای طبیعتی محجوب، غیرمنتظره و گاه تهاجمی است، اما به الهام و آرمان‌گرایی آکواریوس‌ها نیز کیفیت می‌بخشد. قادر به درک آینده هستند و آن‌ها دقیقاً می‌دانند که می‌خواهند پنج یا ده سال دیگر چه کاری انجام دهند.

اورانوس همچنین به آن‌ها قدرت و سرعت و تحول آسان داده است، بنابراین آن‌ها به عنوان اندیشمندان، ترقی‌خواهان و مردم‌داران شناخته می‌شوند. آن‌ها در یک گروه و جامعه احساس خوبی دارند، بنابراین به طور مداوم تلاش می‌کنند که توسط افراد دیگر احاطه شوند.

بزرگ‌ترین مشکل برای متولدین آکواریوس این است که احساس کنند مجبور به انجام کاری هستند یا محدودیت دارند. به دلیل آرزوی آزادی و برابری برای همه، آن‌ها همیشه تلاش می‌کنند تا آزادی بیان و نهضت و جنبش را تضمین کنند. متولدین آکواریوس در سرد و بی‌احساس بودن شهرت دارند، اما این فقط مکانیزم دفاعی آن‌ها در برابر صمیمیت نارس و بی‌جا است. آن‌ها باید یاد بگیرند که به دیگران اعتمادکنند و احساساتشان را به شیوه‌ای سالم بیان کنند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان آکواریوس شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ آکواریوس مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان آکواریوس(به زودی…)

 

نشان زودیاک آکواریوس