Project Description

اطلاعات طالع‌بینی خرچنگ

 

عنصر: آب

حالت: اصلی

رنگ: سفید

روز: دوشنبه، پنج‌شنبه

حاکم: ماه

بیشترین سازگاری با: کپریکورن، تارس

اعداد شانس: ۲ ،۳ ،۱۵ ،۲۰

محدوده تاریخ میلادی: ۲۱ ژوئن _ ۲۲ ژولای

 

خصوصیات خرچنگ

 

نقاط قوت: سرسخت، بسیار تخیلی، وفادار، احساساتی، دلسوز، متقاعد کننده

نقاط ضعف: بدخلق، بدبین، بدگمان، دغل‌کار، متزلزل

یک خرچنگ دوست دارد: هنر، سرگرمی‌های خانگی، استراحت در آب یا نزدیک آن، کمک به عزیزان، یک شام خوب با دوستان

یک  خرچنگ دوست ندارد: غریبه‌ها، هر گونه انتقاد از مادر، فاش شدن زندگی شخصی

 

خرچنگ بسیار شهودی و حساس است. خرچنگ می‌تواند یکی از چالشی‌ترین نشان‌های زودیاک باشد. آن‌ها بسیار عاطفی و نفوذپذیر هستند و عمیقا ً به مسائل مربوط به خانه و خانواده  خود اهمیت می‌دهند. خرچنگ غم‌خوار و وابسته به نزدیکانش است. کسانی که با خورشید در خرچنگ به دنیا آمده‌اند بسیار وفادار و قادر به همدلی با درد و مصیبت دیگران هستند .

 

نشان خرچنگ دقیقاً مثل عقرب و ماهی به عنصر آب تعلق دارد. آن‌ها با هدایت احساسات و قلب‌شان می‌توانند شرایط محکم و مطمئنی در دنیای اطراف خود ایجاد کنند. به وسیله‌ی ماه حکومت می‌شود؛ فازهای قمری اسرار درونی آن‌ها را عمیق‌تر می‌کند و الگوهای احساسی زودگذر ایجاد می‌کند که خارج از کنترل آن‌هاست. آن‌ها مانند کودکان، سازوکارهای مقابله‌ای و دفاعی کافی برای دنیای خارجی ندارند و باید با ادراک و مراقبت عمل کنند و این همان چیزی است که در عوض می‌دهند.

 

فقدان صبر یا حتی عشق، نوسانات روحی را بعدا ً در زندگی نمایان خواهد کرد. آنها سریعاً به دیگران کمک می‌کنند، همانطور که سریع می‌توانند از درگیری جلوگیری کنند و به ندرت از هرگونه مبارزه نزدیک استفاده می‌کنند و همیشه می‌خواهند به کسی که او را قوی‌تر، بزرگ‌تر یا قدرتمندتر تصور می‌کردند پیروز شوند. نمایندگان خرچنگ هنگامی که با گزینه‌های زندگی خود در آرامش هستند و به وسیله‌ی یک خانواده‌ی دوست‌داشتنی و هماهنگ احاطه شده باشند، خوشحال و خرسند خواهند بود.

خرچنگ – این خرچنگ دلاور با چیزی که به آن اعتقاد دارد به زمین فرستاده شد، فقط برای اینکه سر به سر کسی بزرگ‌تر وضخیم‌تر از آن‌چه آن‌ها هستند بگذارند، این حیوان از توانایی خودش آگاه نیست. وطن‌پرستی و جنگیدن برای هدف شخص دیگری می‌تواند تندرستی آن‌ها را به خطر اندازد، چرا که دیگران می‌توانند به قدرت بالاتر خود تبدیل شوند. خرچنگ‌ها می‌دانند که به کجا در حال رفتن هستند، اما این اغلب در یک جهت اشتباه است، حداقل تا زمانی که آنها درس‌های خود را فرا گیرند و فقط روی خودشان تکیه کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان خرچنگ شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ خرچنگ مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان خرچنگ(به زودی…)

 

 

نشان زودیاک خرچنگ