Project Description

اطلاعات طالع‌بینی خوشه

 

عنصر: خاک

حالت: تغییرپذیر

رنگ: خاکستری، بژ، زرد کم‌رنگ

روز: چهارشنبه

حاکم: مرکوری

بیشترین سازگاری با: ماهی، خرچنگ

اعداد شانس: ۵، ۱۴، ۱۵، ۲۳، ۳۲

محدوده تاریخ میلادی: ۲۳ آگوست _ ۲۲ سپتامبر

 

 

 

 

خصوصیات خوشه

 

نقاط قوت: وفادار، تحلیل‌گر و آنالیزکننده، مهربان، زحمتکش، اهل عمل

نقاط ضعف: خجالتی بودن، نگرانی، بیش از حد خرده‌گیر بودن نسبت به خود و دیگران، همش کار بدون تفریح

یک خوشه دوست دارد: حیوانات، غذای سالم، کتاب، طبیعت، پاکیزگی

یک خوشه دوست ندارد: بی‌ادبی، درخواست کمک، مرکز توجه قرار گرفتن

ویرگوها همیشه به کوچک‌ترین جزئیات توجه می‌کنند و حس عمیق‌شان از انسانیت آنها را به یکی از دلواپس‌ترین نشان‌های زودیاک تبدیل می‌کند. رویکرد روشمندانه‌شان به زندگی تضمین می‌کند که هیچ‌چیز به شانس نیست، و اگرچه آن‌ها اغلب لطیف هستند، ممکن است قلب آن‌ها برای جهان بیرونی بسته شود. این نشانی است که غالباً درست فهمیده نمی‌شود، نه به این دلیل که آن‌ها توانایی بیان ندارند بلکه به این دلیل که احساسات‌شان را با اعتبار نمی‌پذیرند. نمادگرایی در پشت این نام به خوبی از ماهیت‌شان حکایت می‌کند که با این احساس به دنیا آمدند  که در حال تجربه‌ی هر چیزی برای اولین بار هستند.

خوشه یک نشان خاک است که دقیقا ً بین تارس و کپریکورن قرار دارد. این منجر به شخصیتی قوی خواهد شد، اما شخصیتی که محافظه‌کاری را ترجیح می‌دهند و بسیار سازمان‌یافته‌اند و فعالیت‌های زیادی در زندگی روزمره‌شان دارند. این افراد یک زندگی طرح‌ریزی شده دارند و حتی زمانی که دست به بی‌نظمی می‌زنند، اهداف و رویاهایشان هنوز مرزی مشخص در ذهنشان دارد. دائما نگران این هستند که مبادا جزئیاتی را از دست بدهند و امکان اصلاح آن غیر ممکن باشد، آن‌ها می‌توانند در جزئیات گیر کرده ، بیش از حد انتقادی شوند و نگران موضوعاتی باشند که به نظر می‌آید شخص دیگری زیاد به آن اهمیت ندهد.

از آنجا که مرکوری سیاره حاکم بر این نشان است، نمایندگان آن حس خوبی از صحبت کردن و نوشتن و نیز انواع دیگر ارتباطات دارند. بسیاری از خوشه‌ها ممکن است تصمیم بگیرند روزنامه‌نگاری، تایپیست و نویسندگی را به عنوان یک حرفه انتخاب کنند اما نیاز آن‌ها به خدمت کردن به دیگران آن‌ها را بر این می‌دارد تا در یک ماموریتِ کمک به عنوان مراقب احساس خوبی داشته باشند.

خوشه – الهه‌ی ناامید به دنبال نیکی به بشریت، داستان خوشه است و به نظر می‌رسد ناامیدی از نقطه نظر آن‌ها اجتناب ناپذیر باشد. اولین باری که آن‌ها از سحاب خود آمدند و روی سیاره زمین پریدند، احساس ‌کردند مأموریت‌شان این است که از وجودشان برای خیر و کشف راه‌های عدالت و پاکی در افراد دیگر استفاده کنند. هنگامی که خوشه‌ها بارها در یافتن آن شکست بخورند، دور خواهند شد، از دست خواهند رفت، به سوء مصرف مواد روی می‌آورند، یا به سادگی از افراد دیگر جدا می‌شوند تا روی مسند قضاوت بنشینند و انتقاد و داوری کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان خوشه شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ خوشه مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان خوشه(به زودی…)

 

 

نشان زودیاک خوشه