Project Description

اطلاعات طالع بینی قوچ

عنصر: آتش

حالت: اصلی (کاردینال)

رنگ: قرمز

روز: سه‌شنبه

 

حاکم: مارس

بیشترین سازگاری با: ترازو، لئو

اعداد شانس: ۱، ۸، ۱۷

محدوده تاریخ میلادی: ۲۱ مارچ – ۱۹ آوریل

خصوصیات قوچ

نقاط قوت: شجاع، مصمم، با اعتماد به نفس، مشتاق، خوش‌بین، صادق، پرشور

نقاط ضعف: بی تاب، بدخلق، از روی انگیزه آنی عمل می‌کند و زود عصبانی می‌شود، پرخاشگر

یک قوچ دوست دارد: لباس‌های راحتی، ایفای نقش‌های رهبری، رقابت‌های جسمی، ورزش‌های فردی

یک قوچ دوست ندارد: عدم تحرک، تأخیر و تعلل، کارهایی که از استعدادهای شخصی استفاده نمی‌شود

به عنوان اولین نشان زودیاک، حضور قوچ همیشه نشانگر آغاز چیزی پرانرژی و طوفانی است. آن‌ها بطور مداوم به دنبال پویایی، سرعت و رقابت هستند و همیشه در همه چیز اولین هستند – از کار گرفته تا گردهمایی‌های اجتماعی. به لطف سیاره حاکم خود مارس و این واقعیت که متعلق به عنصر آتش است (درست مانند لئو و کماندار). قوچ یکی از فعال‌‌ترین علایم زودیاک است. این در ذات آن‌ها است که قبل از اینکه به خوبی در مورد چیزی فکر کنند عمل می‌کنند.

خورشید در چنین مقام والایی به آنها مهارت‌های عالی می‌بخشد، بنابراین به ندرت با یک قوچ مواجه می‌شوید که در به پایان رساندن چندین کار به طور همزمان ناتوان است، البته اغلب قبل از صرف ناهار! چالش‌هایشان را هنگام بی‌حوصلگی و عصبانیت نشان می‌دهند و برونریزی خشم‌شان را متوجه دیگران می‌کنند . شخصیت‌های قوی متولد شده تحت سلطه‌ی این نشان برای اهدافشان می‌جنگند، در حالی که هم‌زیستی و همکاری را در آغوش می‌گیرند.

قوچ سر را اداره می‌کند و با سر هدایت و رهبری می‌کند، که اغلب به معنای واقعی کلمه، هنگام حرکت ابتدا سر را برای سرعت و تمرکز به جلو متمایل می‌کند. نمایندگان آن به طور طبیعی شجاع هستند و بندرت از آزمایش و خطر کردن هراسی دارند. آنها بدون در نظر گرفتن سن و سال، از قدرت و انرژی جوانی برخوردار هستند و به سرعت هر وظیفه معینی را انجام می‌دهند.

قوچ – این قوچ بال‌دار با رهنمون داستان پشمی طلایی، به عنوان یک نماینده‌ی قوچ آماده است تا قهرمان این روزگار شود، به دور دست پرواز کند و بسیاری از افراد در معرض خطر و ناتوان را بر پشت خود حمل کند. قدرت قوچ در پشتش حمل می‌شود، زیرا او خود آن پشم طلا است، درخشان و مورد توجه برای کسانی که آماده برای خیانت‌اند.

داستان شکوه آن که بیانش آسان نیست در این دو شاخ است و اگر پشم این حیوان چیده نشود و تغییر نکند و یک ژاکت گرم به کسی ندهد، چیزهای زیادی از این دنیا نخواهد داشت. هر نماینده‌ی قوچ وظیفه دارد مقام، قدرت، طلا یا دوام مادی خود را با رغبت با دیگران به اشتراک بگذارد، یا این انرژی در جریان طبیعی خود متوقف خواهد شد، ترس فائق خواهد آمد و فرایند دادن و دریافت روی صفر بالانس می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان قوچ شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ قوچ مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان قوچ
نشان زودیاک قوچ