Project Description

اطلاعات طالع‌بینی کپریکورن

 

عنصر: خاک

حالت: اصلی

رنگ: قهوه‌ای، مشکی

روز: شنبه

حاکم: سترن

بیشترین سازگاری با: تارس، خرچنگ

اعداد شانس: ۴, ۸, ۱۳, ۲۲

محدوده تاریخ میلادی: ۲۲ دسامبر – ۱۹ ژانویه

 

 

 

خصوصیات کپریکورن

 

نقاط قوت: بامسئولیت، منضبط ، خویشتن‌دار، کارفرمایان خوب

نقاط ضعف: مدعی همه‌چیزدان، کینه‌جو، با افاده، انتظار بدترین چیز داشتن

یک کپریکورن دوست دارد: خانواده، سنت، موسیقی، حالت ساده، کاردستی با کیفیت

یک کپریکورن دوست ندارد: تا حدودی از همه چیز بدش می‌آید

کپریکورن نشانی است که زمان و مسئولیت را نشان می‌دهد، و نمایندگان آن از لحاظ ماهیت، سنتی و اغلب بسیار جدی هستند. این شخصیت‌ها دارای یک حالت درونی بی‌نیازی از دیگران هستند که پیشرفت قابل‌توجهی را هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای‌شان ممکن می‌سازد. آن‌ها استادان کنترل خود هستند و توانایی هدایت مسیر، ایجاد برنامه‌های منسجم و واقع‌بینانه و مدیریت بسیاری از افرادی که در هر زمان برای آن‌ها کار می‌کنند را دارند. آن‌ها از اشتباهات خود درس خواهند گرفت و فقط براساس تجربه و تخصص خود به اوج خواهند رسید .

 

مانند تارس و خوشه به عنصر خاک تعلق دارد؛ این آخرین نشان سه‌گانه‌ی عملی و پایه‌ای است. نه تنها آن‌ها بر روی دنیای مادی تمرکز دارند بلکه توانایی بیشترین استفاده را از آن دارند. متاسفانه، این عنصر همچنین آن‌ها را سفت و گاهی بیش از حد سرسخت می‌کند تا به راحتی نتوانند از یک دیدگاه یا رابطه‌ی موردنظر جدا شوند. برای آن‌ها بسیار مشکل است که تفاوت‌های افراد دیگری که با شخصیت آنها فاصله دارند را بپذیرند و از ترس ممکن است سعی کنند ارزش‌های سنتی خود را به شدت تحمیل کنند.

سترن سیاره حاکم کپریکورن است و این سیاره انواع و اقسام محدودیت‌ها را نشان می دهد. تأثیر آن باعث می‌شود که این افراد عملی و مسئول باشند، اما همچنین سرد، غیرصمیمی و بی‌گذشت، و مستعد احساس گناه و بازگشت به گذشته هستند. آن‌ها باید بیاموزند زندگی خود را سبک‌تر و مثبت‌تر‌ کنند.

کپریکورن – بز وحشتناک یک بز با دم ماهی برای مقابله با ترس و ایجاد وحشت خلق شده است. این نشانی است از تصمیماتی که برای مصون ماندن از هیولاهای ذهن‌، زندگی و محیط مادی نزدیک‌مان مورد حمایت قرار می‌گیرد. اگرچه که کپریکورن همیشه آماده است تا به چیزی تبدیل شود که آن چیزهای ترسناک را بترساند، اما آن از واکنش زنجیره طبیعیِ ترس سخن می‌گوید، جایی که یک چیز ترسناک به بسیاری دیگر منجر می‌شود و به عنوان مکانیسمی دفاعی برمی‌خیزد تا فقط اوضاع را بدتر کند. آن‌ها در خفا به دنیا می‌آیند، و به اندازه کافی شجاع هستند که هرگز فرار نکنند، اما دائماً از هیولاهای درونی خود می‌ترسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نشان کپریکورن شامل عشق، سازگاری با هر نشان، دوستان و خانواده، شغل و پول و هوروسکوپ سال ۲۰۲۰، به هوروسکوپ کپریکورن مراجعه کنید.

  • تفسیر سیارات در نشان کپریکورن(به زودی…)

 

نشان زودیاک کپریکورن
امتیاز خود را ثبت کنید